درباره لیدوماتریپ

لیدوما چهارمین کاخ گردشگری پادشاهان هخامنشی و از شهرهای بین راهی دوران هخامنشی بوده که بر سر راه شاهی پاسارگاد و تخت جمشید به شوش قرار داشته و شاهان و فرمانروایانی که در این فاصله رفت و آمد داشتند، در این کاخ  بین راهی استراحت میکردند . گروه لیدوما با ارائه و معرفی اقامتگاه های متنوع بر آن است که نیاز هر سلیقه‌ی را برطرف کند . گردشگران میتوانند با توجه به سلیقه ، بودجه و علاقه خود به و با خیالی آسوده محل اقامت خود را برای زمان مورد نیاز به صورت آنلاین رزرو کنند.
لیدوما تریپ با هدف خدمت به صنعت گردشگری ایران و جدب گردشگران به این مرز بوم فعالیت خود را منطبق قوانین جمهوری اسلامی ایران  آغاز کرده است . با توجه به پیشرفت صنعت گردشگری ، بر آن شدیم تا با استفاده از فضای مجازی بخشی از نیازهای مسافران عزیز را برطرف کرده وهمچنین کمکی به چرخش چرخ‌های این صنعت کرده باشیم. با استفاده از فراگیر بودن دنیای ارتباطات آنلاین توانستیم نیاز به تامین محل اقامت در هر کجای ایران عزیز را برای مسافران آسان کنیم واطلاعات مفیدی برای استفاده بهینه از زمان هنگام سفر در اختیار مسافران و گردشگران قرار دهیم که به لذت بخش‌تر شدن سفر شما هموطنان می‌انجامد.
یکی از عواملی که اغلب اوقات مارا از انجام سفر منصرف می‌کند و یا از میزان رضایت ما از سفر میکاهد نداشتن اقامتگاه مناسب است ، که مجموعه لیدوما با ارائه سرویس آنلاین و ایجاد ارتباط مناسب بین میزبانان ومهمانان این مشکل را برطرف کرده است.
امروزه بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند در اقامتگاه‌های شخصی و بومی حس راحتی و صمیمیت را نیز به هنگام مسافرت تجربه کنند.
گروه لیدوما با ارائه و معرفی اقامتگاه های متنوع بر آن است که نیاز هر سلیقه‌ی را برطرف کند . گردشگران میتوانند با توجه به سلیقه ، بودجه و علاقه خود به و با خیالی آسوده محل اقامت خود را برای زمان مورد نیاز به صورت آنلاین رزرو کنند.
لیدوما علاوه بر ارائه خدمات به مسافران شرایط را برای میزبانان و مالکان جهت اجاره ملک خود آسان نموده . مالکان محترم نیز می‌توانند با پیوستن به کاربران گروه لیدوما و انتشار آگهی در وبسایت لیدوما تریپ طبق زمان بندی و قیمت دلخواه اقامتگاه خود را جهت اجاره به مسافران ارائه دهند.

«خرسندیم که در لحظات خوشِ سفر همراه شماییم»

تماس با لیدوماتریپ

  • وبسایت: www.lidomatrip.com
  • تلفن: 33272224 -041
  • ایمیل: info@lidomatrip.com
  • آدرس: تبریز، دانشگاه تبریز - مرکز رشد واحد های فن آور - اتاق G24
نظرات کاربران
نقاط ضعف:
نظارت صفر
اصلا اقامت خوبی نداشتیم متاسفانه بعداز رزرو این سوئیت و واریز پول رزرو میزبان به ما گفتن این سوئیت ونمیتونم بدم یه سوئیت دیگه دادن. ومن هم که دیگه پول رزروویلا رو داده بودم وکاری هم از دستم بر نمی آمد قبول کردم .وبعد که رفتیم اونجا تا صبح یخ زدیم .حال اینا همش یه طرف اینا قابل تحمل بود. از همه بدتر کم مونده بوداز بوی مستراح که داخل سوئیت بود خفه بشیم .حتی حاضر بودیم بریم توی پارک تو چادر بخوابیم ولی توی سوئیت نخوابیم ولی دیگه چون بارون میومد وماهم چادری با خودمون نداشتيم مجبور بودیم توی اون سوئیت(مستراح)یک روز رو تحمل کنیم .خلاصه اصلا شب خوبی نداشتيم. ووقتی هم که به خانم ریاحی گفتم گفت ببخشید. خلاصه اصلا رازی نبودیم.وبه هیچ کس توصیه نمی‌کنم که اونجا رو رزرو کنن.

نقاط قوت:
تایید سریع میزبان رفتار مناسب پشتیبانا و میزبانا
نقاط ضعف:
فعلا چیزی ندیدم
من چند وقت پیش از طریق اینستاگرامشون آشنا شدم . سایت خوبیه تنوعش بالاست. قیمتارو هم چک کردم با سایتای دیگه فرقی نداشت. در کل من راضی بودم واحد عین عکسا بود میزبانمون خیلی خوب بود.

نقاط قوت:
رزرو سریع
نقاط ضعف:
اصلا چک نمی کنند که مورد اجاره با عکسها مابقت دارد یا نه
ما یک ویلا در کیش رزرو کردیم متاسفانه عکسها اصلا مطابقت نداشت بسیار کثیف تشک تختخوابها بسیار کثیف مالک هم ترتیب اثری نداد کلا کلاهبرداری بود

نقاط قوت:
پشتیبانان باحوصله پیگیری رزرو تنوع اقامتگاه ها و قیمت ها
نقاط ضعف:
هیچی والا
من چندبار برای سفرهام از این سایت سوئیت و ویلا رزرو کردم و همیشه هم راضی بودم چه از قیمت ها و تمیزی په از پیگیری و پشتیبانی سایت که همیشه جواب گو هستن همیشه اولین انتخاب من برای رزرو انلاین سایت لیدوماست

اخیرا از وبسایت لیدوما ویلا رزرو کردیم هماهنگی و اطلاع رسانی دقیقی داشتن در کل تجربه خیلی خوبی بود که قبل از سفر ویلامونو به راحتی و با اطمینان رزرو کردیم.

من چند هفته پیش از لیدوماتریپ یه آپارتمان تو تهران رزرو کردم. برخورد اپراتورای این شرکت و همینطور میزبانِ تو تهران، خیلی خوب بود. قطعا این آخرین باری نخواهد بود که از اینجا رزرو می کنم.

قابل اعتماد ترین سایت رزرو آنلاینی که تا حالا دیدم و اینکه صحت مطالب درج شده در سایت همیشه ثابت شده هست برام

تو چند تا سفر آخرم ، از این وبسایت خرید داشتم قیمتاش با توجه به واحدایی که ارائه میدن خیلی خوبه هم تمیزن هم پشتیبانی خوبی دارن همه جای ایرانم واحد دارن

معلومه که خفن ترین سایت رزرو اقامتگاه تو کل ایرانه نه فقط شمال یا مشهد! :)
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.