قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات سلطان سفر ملاحظه فرمایید:

قوانین عمومی

ورود کاربران به وب‏‌سایت سلطان سفر و خدمات ارائه شده توسط آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سلطان سفر است. توجه داشته باشید که بطور پیشفرض، استفاده از خدمات سلطان سفر به منزله پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سلطان سفر در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می‌شود.

محتوا

سلطان سفر نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه اطلاعات خود می‏‌کند. اطلاعاتی که در سلطان سفر موجود است توسط خزشگرها (Web crawler) از سایت‌های اینترنتی رزرواسیون معتبر که دارای مجوزهای لازم در صنف گردشگری می‌باشند گردآوری شده است و تضمین نمی‌کند که اطلاعات نمایش داده شده بدون اشتباه باشند، لذا توصیه اکید می‌شود کاربر پس از انتقال به سایت ارائه کننده خدمت، صحت اطلاعات را بررسی کند. لازم به ذکر است سلطان سفر تایید نمی‏‌کند که توصیفات و یا دیگر مطالب مندرج در نظرات کاربران عاری از خطا باشد. همچنین از زمانی که کاربر توسط سلطان سفر به سایت‌های دیگر هدایت می شود، هیچگونه مسئولیتی را در خصوص مطالب ارائه شده بر عهده نمی‌گیرد. بطور مثال اگر در وب‌سایتی اطلاعات اقامتگاه با واقعیت مغایرت داشت، مسئولیت بر عهده سایت ارائه کننده خدمت می‌باشد و سلطان سفر هیچ مسولیتی بر عهده نمی گیرد.

خرید

در سایت سلطان سفر هیچگونه رزرو یا پرداختی انجام نمی‌گیرد و تمامی پرداخت یا دریافت هزینه‌های خدمات، مستقیما توسط سایت ارائه کننده انجام می پذیرد. لذا سلطان سفر هیچ تراکنش مالی‌ آگاهی ندارد. تمام اشتباهات و مشکلاتی که در زمان رزرو یا دریافت خدمت بوجود آمده است، بر عهده ی سایت رزرو کننده بوده و بر اساس مجوزهای صنفی قابل پیگیری قانونی می‌باشد.

حریم خصوصی

سلطان سفر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد تا تجربه ای متفاوت از خدمات گردشگری را فراهم کند. همچنین سلطان سفر ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی اعضای وب‌سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت خود را لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد. سلطان سفر به هیچ وجه نقد و نظرهای ارسالی کاربران را ویرایش نمی‌کند. اما اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، سلطان سفر تنها از انتشار آن خودداری می‌کند. همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که سلطان سفر همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما با روش‌های مناسب، مدیریت داده‌ها را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.