نظرات کاربران برای مجتمع صدرا تبریز

(8 نظر)
مسئول هتل خیلی با ادب و مهمان نواز بودند
در کل هتل خوبی بود و با توجه به نزدیکی به محلی که کار داشتم پسندیدم
همه چیز خوب
دسترسي خوب بود رستوران جهت صرف صبحانه نبود اسانسور نداشت
از نظر موقعیت مکانی عالی و دارای برنامه ریزی مناسب و منظم
اینجا بیشتر یک مهمانسرا است تا هتل‌. رستورانش فقط برای مراسم عروسی و مانند آن است و به مهمانان خدمات نمی دهد. صبحانه هم بسیار ساده و در اتاق سرو می شود. کارکنان خدمات به زبان فارسی صحبت نمی کنند. مسیر آسانسور از داخل سالن همایشها رد می شود که اغلب اوقات در آن همایش برگزار می شود و نمی توان از سالن همایش عبور کرد. آسانسور گاهی اوقات خراب است. شبها باید قبل از ساعت ۱۲ وارد مجموعه شد چون نگهبانی این را می خواهد. مجموعه هیدروتراپی هم خراب است.
این اقامتگاه کاملا بصورت مهمان پذیر هست و نه هتل،توقع زیادی از نظافت و صبحانه و مدیریت نداشته باشید،و اینکه بعد از ظهر به بعد معمولا مسئول پذیرش در اتاق حضور ندارد و با توجه به اینکه طبقه پایین اتاق ها مجموعه ورزشی میباشد که تا دیروقت افراد تردد دارن اگر مثل ما بصورت گروه دخترانه سفر کنید شب ها نگران امنیت اقامتگاه خواهید بود.نکته مثبتی که داشت این بود که به علت خالی بودن اتاق ها زودتر از ساعت تحویل به ما اتاق دادن و دیرتر هم تحویل گرفتن و اینکه در محل مناسب و نزدیک به اماکن دیدنی واقع شده و دسترسی مناسبی داره.
هتل بسیار خوب فقط کمبود امکانات مثل نبود آسانسور و رستوران برای مسافرین هتل
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مجتمع صدرا تبریز

مهمانان مجتمع صدرا تبریز در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مجتمع صدرا تبریز از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مجتمع صدرا تبریز بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مجتمع صدرا تبریز رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مجتمع صدرا تبریز را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.