نظرات کاربران برای هتل آپارتمان-پاک

(7 نظر)
نقاط قوت:
عالی
نقاط ضعف:
هیچ
فردین نظری از رشت فروردین ۱۴۰۲ بسیارعالی پیشنهاد میکنم حتما به این هتل سفرکنین
نداشتن جای پارک مناسب.کولر ضعیف
هتل از درساختمان ۴طبقه تشکیل شده شمالی و جنوبی که از پارکینگ به هم راه دارن که ساختمان پشتی بسیار کسل کننده و دلگیر هستش لابی هتل از یک میز و چند تا صندلی تو پارکینگ تشکیل شده که نشون میده این مکان اصلا برای هتل ساخته نشده آپارتمانی بوده که بجای اجاره سالیانه روزانه ازش استفاده میشه اتاقها سیستم سرمایش ندارن و برای یک واحد ۱۲۰ متری یک کولر آبی تو سالن گذاشته شده تهویه مناسبی هم نداره از صبح الطلوع بدی پیاز و کدو و ...خفتون میکنه درکل بدرد خانواده با تعداد بالا میخوره که خودشون باهم خوش بگذرونن والا هتل سطحش بسیار پایین و فاقد رستوران
برخورد کارکنان عالی حرفه ای بود سوئیت عالی بود
مهمترین ایراد کیفیت پائین، بوی نم و داشتن چند لکه بر روی حوله های ارائه شده در اتاق بود
با سلام آپارتمان تميز بود ولي سرويس فرنگي جايي براي شستشو دست وجود نداشت و بايد براي شستن دست از سرويس ايراني استفاده ميگرديد. تشك هاي تخت ها فنري و نامناسب بود و وسط اتاق پذيرايي و جلوي مبلمان ميزي وجود نداشت. درخواست سرويس ميكرديم بايد چند مرتبه خواسته خود را اعلام ميكرديم كه شخصي را بفرستند . صبحانه هزينه جدا دريافت كردند و نان بربري و پنير تبريز وجود نداشت انگار در وسط تهران صبحانه ميخوردين. بوي بد از چاه دستشويي . اسانسور دوبار خراب شد و خيلي كند بود . ما اتاق ٨ نفره گرفته بوديم ولي ليوان و وسايل براي ٤ نفر فقط موجود بود . تاريخ سفر آبان ٩٨ بود .
عالی بود
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل آپارتمان-پاک

مهمانان هتل آپارتمان-پاک در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل آپارتمان-پاک از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل آپارتمان-پاک بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل آپارتمان-پاک رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل آپارتمان-پاک را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.