اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز

تبریز - شهرستان اسکو - روستای کندوان - جنب مدرسه قدیمی
-
امتیاز کاربران
12
نظرات کاربران

معرفی اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز

نظرات کاربران برای اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز

(12 نظر)
نکات مثبت: اقامتگاه در دل روستا، فضای طبیعی، بزرگ و زیبا، امکانات آشپزی، یخچال، جکوزی، ملحفه های تمیز. نکات منفی: به جز توالت ها و ملحفه ها که تمیز بودند به نظر می رسید کل خانه نظافت نشده، در حالی که با توجه به قیمت اقامتگاه انتظار میره قبل از تحویل به هر مسافر انجام بشه. حوله موجود نبود. من صرفا به خاطر عدم نظافت کافی نمره کامل رو بهشون نمی دم وگرنه پتانسیل یک اقامت عالی رو داره.
کارگری که اونجا کار میکرد اصلا مسئولیت پذیر نبودند.اقامتگاه به خاطر جکوزی خیلی گرم و رطوبتی بود.اینترنت هم که قطع بود.صبحانه هم ضعیف بود.
یه اقامتگاه آرام با امکانات کامل که بنظرم هرچی تو.خونه خودت هست اونجا هم هست . یه اتاق نشیمن،یه شاه نشین بسیار زیبا و اتاق خواب که به تعداد زیاد با اسباب قدیمی و بعضا عتیقه آراسته شده . نظافتم در حد خوبی هست هرچند حوله و ملافه کاورشده در اختیار ما قرار داده نشد . صبحانه هم با توجه به شیوع کرونا قابل قبول بود .ممنونم
تشک فلری و شاید قدیمی که اگز لاغر و استخوانی باشی خوابیدان راحت نیست! آنتن تلویزیون هم کار نمی کرد
موقعيت کمي صعب العبور بود که اين از ويژگيهاي آن شهر است. در کل اتاقمان تميز بود و راضي بوديم فقط سشوار کار نميکرد که با متصدي تماس گرفتيم موبايلش را جواب نداد بعد يکساعت زنگ زد و آمد از فيوز دستکاري کرد تا سشوار درست شود منتها در اين حد فاصل چون سر ما خيس بود و بيرون رفته بوديم سرما خورديم.
امکاناتی خوبی داشته محیط تمیز و سنتی و زیبا در بدو ورود شگفت زده می شوید , یک مقدار به تجهیزاتش باید رسیدگی بشه باقی چیزها عالی میزبان عالی.
یک جای دنج و آرام برای استراحت
امکاناتی که این اتاق داشت در حد یک اتاق در هتل با کیفیت بود و راحتی ساکنین رو به طور کامل فراهم کرد. ولی یه ایرادی وجود داره و آن هم نام گذاری این هتل به عنوان اقامتگاه بوم گردی هستش. منظور از اقامتگاه بوم گردی یعنی شما در محلی سکونت داشته باشی که امکانات شبیه به همان امکاناتی باشه که ساکنین بومی منطقه استفاده میکنند و نه امکانات بالایی که این اتاق داشت. البته این موضوع مختص به این اقامتگاه نیست خیلی دیگر از اقامتگاه ها در سطح کشور با برداشت اشتباه از این مفهوم ، امکانات دیگری در اختیار ساکنین قرار می دهند.
بسیار عالی
موتور جکوزی بسیار ضعیف بود و میتوان گفت بیشتر نقش وان را داشت و برای این اقامتگاه که جکوزی جزو امکانات اصلی معرفی و بر همین اساس قیمت بالاتری نسبت به اقامتگاههای همرده خود دارد، وجود چنین مشکلی یک ضعف بزرگ محسوب شده و قطعا در قیمت آن باید تاثیر گذار باشد، صبحانه نسبت به امکانات منطقه و مبلغ گرفته شده خیلی ضعیف بود، عدم وجود سرشیر، شیر محلی و عدم وجود عسل خوب که یکی از امکانات این منطقه به شمار میاید باعث ضعیف شدن صبحانه شده بود، عدم وجود غذای گرم در صبحانه و فقط ۵ عدد تخم مرغ آب پز شده آنهم به درخواست ما آوردند ،در کل صبحانه خیلی ضعیف و کم بود که برای ۵ نفر کافی نبود. پس از خروج از اقامتگاه یک سری وسایل داخل اقامتگاه جا گذاشتیم که بعدا هم به ما اعلام نکردند.
سوییت باقیمت ۶۱۵۰۰۰تومن بایدملافه روبالشی سفید جهت تعویض داشته باشه ضمنا مسواک خمیردندان وصابون یکبارمصرف موجودنبود وجکوزی هم خیلی قابل استفاده نبود
توجه مدیریت اقامتگاه هما کندوان نسبت به راهنمایی لحظه به لحظه در طی مسیر تا رسیدن به محل، اختصاص نزدیکترین پارکینگ به محل اقامت، توجه کامل مسئول خدمات نسبت به رفع نیاز مسافرین، پذیرایی فوق العاده صبحانه، تمیزی و زیبایی چشمگیر اقامتگاه و حس مسئولیت تمام عوامل فوق نسبت به رفع نیازهای مسافرین، از جمله نکات حائز اهمیت برای جمع خانوادگی ما بود. لذت حداقل دو شب اقامت در این محل را به تمامی مسافران بخصوص جمع خانوادگی توصیه می کنم. همچنین از پیگیری و حس مسئولیت پذیری تمامی همکاران سایت ایران هتل نهایت تشکر را دارم.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز

مهمانان اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات اقامتگاه بوم گردی هما کندوان تبریز را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.