اقامتگاه بومگردی "سابات" خانه سنتی 3

کرمانشاه - روانسر
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
4 نفر
تعداد اتاق
1 اتاق

درباره این ویلا

اقامتگاه بومگردی "سابات" در روستای زیبای کانی کچینه شهرستان روانسر استان کرمانشاه، در زمینی به مساحت 4000متر واقع شده است. رَوانسَر یکی از شهرهای استان کرمانشاه در غرب ایران است. این اقامتگاه در 7کیلومتری شهر روانسر و 60کیلومتری استان کرمانشاه قرار گرفته است. "سابات" شامل 1 ساختمان بوده که شامل خانه های سنتی 1 و 2میباشد که خانه 1 در طبقه بالا و خانه 2 در طبقه پایین بوده و خانه شماره 3 نیز در نزدیکی ان، در همان زمین 4000متری قرار گرفته است. خانه شماره 3 با متراژ 150متری با ساخت کاملا سنتی و روستایی میباشد. این خانه دارای اشپزخانه بهمراه تجهیزات اشپزی، هال بزرگ و بالکنی 40متری با ویوی عالی و زیبا است. این خانه دارای سرویس بهداشتی و حمام داخل واحد بوده و همچنین در محوطه نیز 4 سرویس بهداشتی ایرانی تعبیه شده است. اقامتگاه دارای یک اشپزخانه عمومی بوده که در طبقه پایین و در کنار خانه شماره ۲ قرار دارد که مهمانان میتوانند از ان بصورت عمومی استفاده نمایند. همچنین در اقامتگاه امکان فراهم کردن وعده های غذایی با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. آثار باستانی روانسر شامل: تپه های سه گانه موسایی، غار قوری قلعه، غار کولیان و غار سراب جاوری، تپه کانی واین و گورستان اسلامی میباشد.

قوانین

امکان ورود حیوانات خانگی: دارد
امکان برگزاری مراسم: دارد
ارایه مدارک معتبر مطابق قوانین سایت الزامی است.
همراه داشتن مدارک محرمیت برای زوجین الزامی است


جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
تعداد اتاق: 1
ظرفیت استاندارد: 4 نفر
حداکثر ظرفیت: 4 نفر

امکانات

  • حمام
  • گرمایش
  • تراس
  • باربیکیو
  • تجهیزات آشپزی
  • پاركينگ
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی "سابات" خانه سنتی 3

(2 نظر)
خیلی جای خاص و آرومی هست طبیعت خیلی خوبی داره.خیلی حیاط خوبی داشت.روستا خلوت و بکری داشت .دستپخت آشپز عالی بود خیلی خانم تمیز و باسلیقه ای بودن برنج ایرانی و عالی برای غذاهای که سفارش میدادیم استفاده میشد.
یک سفر بیاد ماندنی و خاطره انگیز
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.