نظرات کاربران برای اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر

(11 نظر)
همه چیز عالی بود.محوطه دلباز.ویو عالی.فقط من مجددا سایت و‌دیدم ظاهرا سوییت ۵نفره ای که ما گرفته بودیم الان شده رزرو برای سه نفر.یعنی هتل زیر پوستی گرون کردن😕😕😕
تقریبا خوب بود هر چند تصوری که از بوم گردی داشتم یذره متفاوت تر بود و مثلا غذای محلی نداشت هر چند رستوران نزدیکشه
همه چیز خوب بود. در حالیکه در رامسر هوا گرم و شرجی بود، در جنت رودبار هوا بسیار خنک و دلچسب بود. شبها نیاز به گرم کن یا بعضا بخاری بود. رستوران نزدیک اقامتگاه غذای خوبی طبخ میکند. کلا 3 روز اقامت داشتیم که بدون استرس، مزاحمت و در کمال مهمان نوازی گذراندیم.
خانه ای بسیار تمیز، پرسنل بسیار مهربان و خوش اخلاق، یک رستوران عالی هم در نزدیکی اقامتگاه وجود داره که بسیار تمیز و لذیذ هست. اقامت خاطره انگیز و دلچسبی بود.
روستای بسیار کوچکی است . اتاق ها تمیزی قابل قبولی دارد. روبروی اقاتگاه غذاخوری با قیمت و کیفیت مناسب هست. صبح زود خرید نان تنوری از ملک کنار اقامتگاه و تاب بازی توی محوطه خیلی خوب بود . صدای رودخانه همواره شنیده میشه . خود روستا چیز زیادی برای دیدن نداره اما بکره و مردم مهمان نوازی داره . مسیر هم هر پیچش یک قاب زیبای طبیعته . امکان پخت و پز هم براحتی در اقامتگاه مهیاست . خانواده خوب آقای جنتی هم در تابستان کنار آنها زندگی میکنند . حداقل ده درجه از رامسر خنک تره . پارکینگ روباز راحت هم کنار اقامتگاه هست . البته عکس بالا انگار تصویر غذاخوری روبروشه . خود ساختمان اقامتگاه و پله های سنگی اون زیباتره .
مکان استراحتی مناسب
سلام من وخانواده برای تغییر در زندگی یکنواخت شهری به اونجا رفتیم به فکر اینترنت وغذا نبودم ولی واقعا ارامش داشت وراحت بودیم کاشکی نزدیک بوددر زمان ما تمیز بود رختخواب بوی هاله میداد.
همه چی عالی بود فقط بهتره مسیر رفت رو حتما توی روز برید که از زیبایی جنگل دالخانی و مسیر استفاده کنید و برخورد پرسنل خیلی مهربون و خوش برخورد بودن 😊گل گاو زبون هم سوغات و محصول کاشت اونجا بود
سلام دوستان. روستاش که عالی بود. همچی داشت حتی بنزین با قیمت عالی. محل اقامتگاه هم هم تمیز بود و عالی. یه بالکن و منقل عالی هم داشت. برخوردشونم خیلی خوب بود و برامون نون هم پختن... من که بازم میرم خیلی دنج بود
اقامتگاه توی روستا قرار داشت و برای ما که ماشین شخصی نداشتیم اومدن به روستا یکم سخت بود. ولی داخل روستا همه امکانات وجود داشت و از این لحاظ مشکلی نداشتیم. این منطقه آرامش خیلی خوبی داشت. اتاقی هم که به ما دادند خیلی خوب بود فقط فرش اتاق زیاد تمیز نبود. در کل از اقامتمون رضایت داشتیم
از همه نظر محل اقامت فوق عالی و برخورد کارکنان قابل تقدیر است
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر

مهمانان اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.