اقامتگاه بومگردی"چشمه مارو" واحد طبقه اول

کرمانشاه - پاوه
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
3 تا 8 نفر

درباره این ویلا

اقامتگاه بومگردی "چشمه مارو" در روستای باستانی و پلکانی داریان شهرستان پاوه استان کرمانشاه، در زمینی به مساحت 130متر مربع واقع شده است. روستای داریان در دامنه کوه شاهو از رشته کوه زاگرس قرار دارد و به واسطه چشمه سارهای فراوانی که دارد، جزو پرآب ترین روستاهای منطقه میباشد. پاوه یکی از شهرهای شمالی استان کرمانشاه و مرکز شهرستان پاوه است که به دلیل ساختار پلکانی، پاوه ملقب به شهر هزارماسوله است. پاوه از مناطق زیبای استان کرمانشاه و مرکز اورامانات (اورامان)(هورامان) است. اقامتگاه 2طبقه "چشمه مارو" شامل 2واحد اقامتی بوده که هر طبقه 1واحد اقامتی دارد و هر واحد شامل 1 اتاق خواب، هال، پذیرایی و تراس میباشند. اقامتگاه سفره خانه ای در نزدیکی خود داشته(ظرفیت برای200نفر دارد)که بصورت الاچیقی بوده و در ان با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه برای مهمانان وعده های صبحانه محلی،ناهار و شام باکیفیت تهیه میشود. بدلیل وجود استخر پرورش ماهی امکان فراهم کردن کباب ماهی قزل الا و بهترین غذاهای دریایی وجود دارد. بهترین زمان سفر به داریان از نظر اب و هوا اوایل خرداد تا اواخر شهریور میباشد.

قوانین

کودکان 5 سال به بالا جزو نفرات محاسبه شده و از آن‌ها هزینه‌ی کامل دریافت می‌شود (تا 1 کودک مانعی ندارد). استعمال دخانیات داخل واحد ممنوع است.
برگزاری مراسم مجاز نیست.
ورود حیوان خانگی مجاز نیست.
ارائه " کارت ملی هوشمند و شناسنامه و مدرک محرمیت" الزامی است .
امکان جابجایی تاریخ سفر بدون دریافت خسارت وجود ندارد.

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 3 نفر
حداکثر ظرفیت: 8 نفر

امکانات

  • تلویزیون
  • حمام
  • کولر آبی
  • گرمایش
  • تجهیزات آشپزی
  • پاركينگ
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی"چشمه مارو" واحد طبقه اول

(4 نظر)
در کل منطقه زیبایی بود و طبقه دوم این واحد بسیار ویو زیبایی داشت ،سفره های نزدیک به این منزل نقاط قوت این اقامتگاه بود ،ولی پله های اقامتگاه تا حدودی تخریب شده بود و بازسازی نیاز داشت
عالی، همه چیز مناسب و مطلوب بود.
در کل خوب بود
در مجموع بد نبود و اجاق گاز نداشت و از این گاز های یک شعله داشت
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.