هتل آپارتمان دلفین نوشهر

استان مازندران – نوشهر – بلوار بهار آزادی – مقابل سرچشمه ساحلی
-
امتیاز کاربران
4
نظرات کاربران

معرفی هتل آپارتمان دلفین نوشهر

هتل آپارتمان دلفین نوشهر از واحدهای اقامتی ساحلی محسوب می شود که سال 1385 به بهره برداری رسید. هتل دلفین دارای دو ساختمان دو طبقه است که جنب یکدیگر واقع شده اند و برخی از واحدها رو به دریا و برخی دیگر رو به خیابان هستند. هتل آپارتمان دلفین دارای 16 واحد آپارتمانی است که در طبقات همکف تا دوم هر دو ساختمان پراکنده شده اند. از بارزترین ویژگی های هتل دلفین می توان به موقعیت مکانی و قرارگیری در ساحل دریای خزر اشاره نمود. از هتل آپارتمان درجه سه دلفین نوشهر تا اماکن دیگر نظیر بندر نوشهر 2 کیلومتر، روستای ساحلی نجارده مسافت 7.5 کیلومتر و تا جنگل سی سنگان نیز 31 کیلومتر فاصله وجود دارد. قابل توجه میهمانان گرامی، هتل دلفین فاقد آسانسور می باشد.
توضیحات بیشتر

نظرات کاربران برای هتل آپارتمان دلفین نوشهر

(4 نظر)
ما دو شب اقامت داشتیم بدون صبحانه و نهار هتل و امکانت در حد معمولی بود ولی ویو و موقعیت مناسبی داشت
واقعا مکان عالی بود
راه پله تمیز نبود، پتوها تمیز نبودن، توی اتاق نسبتا تمیز بود و ویوی خوبی داشت.
۳ شب اقامت تو این هتل داشتم .واقعا از منظره و آسایش داخل هتل لذت بردم جوری که دلمون نیومد برگردیم و یکشب دیگه تمدید کردیم .هم تمیز بود و هم فضای دلنشین و راحتی داشت .برخورد کارکنان هم بسیار خوب بود ازشون سپاسگزارم .در کل حتما بهتون توصیه میکنم حداقل یکشب در این هتل اقامت کنید و از منظره دریا لذت ببریدتنها ضعف یخچال بود که برودت کافی رو از نظر من نداشت.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل آپارتمان دلفین نوشهر

مهمانان هتل آپارتمان دلفین نوشهر در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل آپارتمان دلفین نوشهر از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل آپارتمان دلفین نوشهر بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل آپارتمان دلفین نوشهر رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل آپارتمان دلفین نوشهر را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.