امکانات اتاق های هتل آپارتمان دریا نوشهر

اینترنت
پاركينگ

نظرات کاربران برای هتل آپارتمان دریا نوشهر

(6 نظر)
متاسفانه باوجود تعطیلات ، هتل مشغول کارهای ساختمانی بود و در طول روز بسیار آزار دهنده بود. صدایی که فکر کنم استارت ژنراتور هر چند دقیقه می بود که شب اگر حساس باشید مشکل ساز می شه. دید به ساحل در طبقه سه بسیار زیبا بود. برخورد کارکنان خوب بود. هتل پارکینگ نداره ولی جلوی هتل جای کافی برای پارک و نگهبان داره.
معمولی
سلام، مدیریت هتل در رسیدگی به مسائل و مشکلات مسافر بسیار خوب بود، خانه داری خوب بود، رستوران نداشت اما خوب بود حداقل صبحانه برای مسافرين تهیه می شد، مجموعاً بنده از اقامت در هتل آپارتمان دریا راضی هستم.
در کل متوسط بود .
هتل آپارتمان دریا نوشهر
خوب بود
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل آپارتمان دریا نوشهر

مهمانان هتل آپارتمان دریا نوشهر در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل آپارتمان دریا نوشهر از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل آپارتمان دریا نوشهر بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل آپارتمان دریا نوشهر رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل آپارتمان دریا نوشهر را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.