آیقار

مشگین شهر، خیابان امام
-
امتیاز کاربران
2
نظرات کاربران

معرفی آیقار

آیقار نام یک کوه است! این کوه در مشگین شهر واقع شده و اینکه به آیقار مشهور و شناخته شده است به دلیل وجود برف در تمام فصول سال در این منطقه می باشد. ساختمان اصلی هتل کنونی، چند دهه قبل احداث و از آن به عنوان یک مسافرخانه استفاده می کردند. مدت زیادی این مسافرخانه تعطیل شد تا اینکه مدیریت جدید با خریداری این ساختمان، اقدام به بازسازی صفر تا صد و تبدیل آن به یک هتل نمود. هتل جدید، در سال 1396 در دو طبقه و بیست اتاق احداث و اکنون مورد بهره برداری گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است. هتل آیقار درست در مرکز شهر ولی در منطقه کم ترافیک و آرام واقع شده است. به نحوی که دسترسی به اماکن گردشگری، مراکز خرید، درمانگاه ها، داروخانه ها، کافی نت ها، پلیس و... از درب هتل تا مقصد، کمتر از ده دقیقه ممکن خواهد بود.
توضیحات بیشتر

امکانات اتاق های آیقار

دستگاه خودپرداز
رستوران
اینترنت در قسمت لابی

نظرات کاربران برای آیقار

(2 نظر)
یه هتل کوچک و نوساز و مرتب. پرسنلش هم خیلی مودب بودند. پارکینگ هم با اینکه خود. هتل نداشت اما یه پارکینگ همون طرفدخیابان بود. که امن بود و شب درش قفل میشد ولی کلیدش را هتلداری داشت.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره آیقار

مهمانان آیقار در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان آیقار از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت آیقار بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات آیقار رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات آیقار را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.