امکانات اتاق های هتل شقایق خرم آباد

یخچال
سیستم تهویه مطبوع
سرویس بهداشتی ایرانی
سرویس فرنگی
اینترنت در اتاق
نمازخانه
پارکینگ
رستوران
اینترنت در لابی
حوله
دمپایی
تلفن
لابی
اینترنت
سوئیت
حمام
پاركينگ
كافی شاپ
تلویزیون lcd
پنجره
اینترنت در اتاق
یخچال
حوله
دمپایی
تلفن
حمام

نظرات کاربران برای هتل شقایق خرم آباد

(5 نظر)
بسیار هتل بدی بود اصلا اسم هتل مناسب این مجموعه نیست. به جای ساعت ۱۴ ، دو ساعت معطل شدیم و اتاق ساعت ۱۶ تحویل دادن و وقتمونو خیلی گرفتن. صبحانه گرم نداشت و صبحانه سرد هم فقط پنیر و مربا با نان بیات شده. چراغ اتاق حتی در حالت خاموش مدام روشن و خاموش میشد، درب اتاق ها و سرویس بهداشتی اینقد صدا میداد و خراب بود نمیشد استراحت کرد. سرویس بهداشتی تهویه نداشت. مدیریت هتل بی مسیولیت و نامحترم بودن اما رفتار کارکنان خوب و محترمانه بود.
هیچ یک از استاندارهای هتل رو نداشت صبحانه نون پنیر و چایی لیپتون بهتون میدن اتاقها روزانه تمیز نمیشدن حتی سطل آشغال هارو خالی نمی کردن پتو های اتاق ها گلبافت بود بدون روکش، ارزش یک ریال هم نداشت جای پرداخت این همه پول با هزینه کمتر برین مسافرخانه همین خدمات و میگیرین
با سلام این اقامتگاه یک مسافرخانه هست نه هتل خدمات صبحانه افتضاح نداشتن پارکینگ و پارک در خیابان سرو صدای اتوبان کنار هتل و سرو صدای اتاق های اطراف به علت خراب بودن قفل دربها کلا این به اصطلاح هتل با ۴ پرسنل درحال اداره کردن است. ندادن حوله به مسافر نداشتن خدمتکار جهت تمیز کردن اتاق ها فقط به شما یک اتاق جهت خواب داده می شود و دیگر کاری با شما ندار‌ند.
این هتل افتضاح بود یه تیکه فرش نداشت روش نماز بخونی.ساعت دیواری نداشت .پنجره اتاق خراب بود کل شب باز بود. رستوران هتل بی در و پیکر بود.غذا که هیچی نداشت.صبحانه یه تیکه پنیرو کره میزارن جلوت.در کل افتضاح چادر بزنید ولی این هتل نرید.
اتاق در این فصل تابستان گرم و از کولر آبی استفاده شده که جوابگو نبود . اتاق موردنظر ما تخت دوبل بود ولی اتاقی با تخت جداگانه دادند . در درون یخچال هتل حتی آب هم وجود نداشت ! وضعیت آسانسور نیز به دلیل نبودن درب محافظ خطرناک بود .
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل شقایق خرم آباد

مهمانان هتل شقایق خرم آباد در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل شقایق خرم آباد از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل شقایق خرم آباد بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل شقایق خرم آباد رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل شقایق خرم آباد را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.