مهمانپذیر لاجوردی کاشان

کاشان – خیابان آیت الله کاشانی – ابتدای خیابان دکتر غزنوی
-
امتیاز کاربران
10
نظرات کاربران

نظرات کاربران برای مهمانپذیر لاجوردی کاشان

(10 نظر)
رفتار کارکنان و رسیدگیشون بسیار عالی بود ولی خیلی رعایت سر و صدا نمیکردن. نظافت هتل متوسط بود امکانات هتل بسیار فرسوده و ضعیف. اکثر لوازم اتاق خراب. برای این خوبه که شب برسی بخوابی و صبح بری. صبحانه خوب بود.
نظافت هتل واقعا افتضاح بود. مااز سروصدا اصلا 1 دقیقه هم آرامش داشتیم. تخت ها هم یخچال هم خراب بود. و کیفیت غذا که دیگه هیچی با این قیمت نمیارزه اصلا
بدترین قسمتش سر و صدا و عدم رعایت کارکنان مهمان‌پذیر بود که اصلا آسایش نداشتی چه از صحبت‌ها چه از آهنگی که واسه خودشون پلی میکردند! فقط اگر کارت گیره و دنبال یه شب موندنی بد نیس
برخورد کارکنان و مدیریت هتل بسیار عالی بود .
با تشکر از سایت ایران هتل باید بگم وضعیت نظافت و تمیزی خوب نبود
خوب بودن و به رضایت مهمون اهمیت زیادی میدادن
پرسنل بیشتر شبیه موارد خانوادگی بود و سیستمی وجود نداشت و خود مهمانپذیر بسیار پر سرو صدا بود
همه چی کلا خوب بود
ما 3 اتاق گرفته بودیم که یکیش از نظر نظافت خوب نبود ولی بقیه بد نبودن. مشکل اصلیش بنظرم محیط صرف صبحانشه که کوچیکه (در حد 15 نفر) و شاید مجبور شین منتظر بمونین یا داخل اتاق صبحانه بخورین.
مسافرخانه دهه ٦٠
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانپذیر لاجوردی کاشان

مهمانان مهمانپذیر لاجوردی کاشان در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانپذیر لاجوردی کاشان از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانپذیر لاجوردی کاشان بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانپذیر لاجوردی کاشان رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانپذیر لاجوردی کاشان را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.