اقامتگاه بومگردی "حاجی اسماعیل" اتاق 5

همدان - همدان
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
1 تا 2 نفر

درباره این ویلا

اقامتگاه بومگردی "حاجی اسماعیل" خانه ای قدیمی با قدمت مربوط به دوره قاجار است و در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع در مرکز شهر همدان واقع شده است. همدان نخستین پایتخت شاهنشاهی و قدیمی ترین شهر ایران است. همدان شهری کوهستانی است که بدلیل قرار گرفتن در دامنه کوه الوند از اب و هوای سرد و کوهستانی برخوردار است. بهترین زمان برای سفر به این شهر از خرداد ماه تا اواسط مهر ماه میباشد. اقامتگاه دارای ۷ اتاق بوده که اتاق های تخت خواب دار در حیاط قرار دارند و اتاق های کفخواب در ساختمان. اتاق ها سرویس بهداشتی اختصاصی نداشته و سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اتاق های تخت خواب دار در حیاط و سرویس اتاق های کفخواب داخل ساختمان اقامتگاه میباشد که بصورت عمومی هستند. اقامتگاه "حاجی اسماعیل" در باغی باصفا قرار گرفته که دارای الاچیق های چوبی بوده که میتوان در انها به استراحت و دور هم نشینی نشست. از مزایای اقامتگاه نزدیکی ان به جاذبه های تاریخی است که با پیمودن مسافتی کوتاه میتوان به ان دسترسی پیدا کرد. از جاذبه های اطراف اقامتگاه میتوان: ارامگاه بو علی سینا، بابا طاهر عریان، گنج نامه، گنبد علویان، موزه تاریخی طبیعی و غار علیصدر را نام برد. امکان رزرو اقامتگاه "حاجی اسماعیل" بصورت دربست وجود داشته و مهمانانی که قصد رزرو اقامتگاه را بصورت دربست دارند، با سایت تماس گرفته و هماهنگی لازم را انجام دهند.

قوانین

امکان ورود حیوانات خانگی: ندارد
امکان برگزاری مراسم: ندارد
ارایه مدارک معتبر مطابق قوانین سایت الزامی است.
امکان نگهداری از حیوانات در حیاط و باغ امکان پذیر است و اوردن انها به داخل اتاق ها ممنوع است
مدرک محرمیت الزامیست

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 2 نفر

امکانات

  • سرویس فرنگی
  • حمام
  • صبحانه
  • گرمایش
  • پاركينگ
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
900,000
تومان
درخواست رزرو
مبنای قیمت هزار تومان است.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی "حاجی اسماعیل" اتاق 5

(5 نظر)
میزبان خیلی خوب و مهمان نوازی داشتیم و منزلشون واقعا تمیز و مرتب بود. اقامت خوب و بی دردسری داشتیم و راضی بودیم.
دسترسي اش يه كم سخته و صدا بين اتاق ها خيلي راحت رد و بدل ميشه كه البته كاري از دست ميزبان ساخته نيست با اين حال بودن اينجا خيلي حس خوبي داشت و حتما توصيه ميكنم
جای خیلی خوبی بود فقط اتاق ها کمی سرد بود و میزبان هم خوب بودند
کوچه پس کوچه بود مسیر خاکی تاریک داشت تمیز بود داخلش خیلی خوب بود
سفر همیشه زیبا است و دیدن مردم و فرهنگ و مکانهای دیدنی هر شهر خاطراتی در ذهن به جا میگذارد که مهربانی و خوشرفتاری و مسئولیت پذیری صاحبان محل اقامت ما این خاطرات را زیباتر و به یادماندنی تر کرد.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.