هتل آپارتمان یاس فریدونکنار

استان مازندران - فریدونکنار - جاده ساحلی - 24 متری شرقی - رو به روی مدرسه شهید نریمانی
-
امتیاز کاربران
5
نظرات کاربران

معرفی هتل آپارتمان یاس فریدونکنار

امکانات اتاق های هتل آپارتمان یاس فریدونکنار

آسانسور
دستگاه واکس کفش
فتوکپی
سرویس بهداشتی ایرانی
پاركينگ
تاکسی سرویس شبانه روزی
لابی
تلويزيون LCD در لابی
تلويزيون در لابی
مبل
ميز
فكس
نمای خیابان
نمای دريا

نظرات کاربران برای هتل آپارتمان یاس فریدونکنار

(5 نظر)
از نظر ادب واخلاق و مهمان نوازی کادر هتل عالی بودن.نظافت داخلی خوب بود فقط مبل ها و فرش ها یه مقدار به رسیدگی بیشتری نیاز داره ولی درکل خیلی خوب بود همه چی
ما در ایام پیک به هتل رفتیم ولی برخورد یکی از پرسنل خیلی خوب نبود . هتل تمیز بود ولی اعتماد نکنید و حتما همراهتون ملافه و بالشت داشته باشید و از وسائل شخصی خودتون استفاده کنید
در کل هتل خوبی بود فقط نبود ورودی و لابی کمی از خوبی های هتل کم می کرد و همینطور ساعت ۱۲ شب به بعد با درب. بسته مواجه میشدی و همینطور صدای گوش خراش تعمیرات ساختمان که البته به نظر من مقطعی بود چون هتل خالی از مسافر بود.
زمان آماده سازی اتاق جهت تحویل با تاخیر 20 دقیقه ای انجام شد.
همه شرایط هتل آپارتمان یاس خوب بود فقط از نظر پارکینگ که نوشته شده دارای پارکینگ مسقف هست اما ذکر نشده پارکینگ مسقف برای تمامی واحد ها وجود ندارد و زمانی که اکثر واحد ها اجاره هستند شما به سختی باید جایی برای پارک ماشین خودتون پیدا کنید. بهتر است برای برخی واحد ها پارکینگ قائل شوند و قیمت بالاتری داشته باشند و برای برخی پارکینگ قائل نشوند و قیمت پایین تری داشته باشند. من زمانی که برای خرید یا گردش با ماشین از هتل خارج می شدم در زمان برگشت برای پارک کردن ماشین مشکل داشتم و همیشه ماشین دیگری بجای ماشین من پارک کرده بود. برخورد کارکنان هم تبعیض آمیز بود. آنتن تلویزیون واحد هم همیشه دچار مشکل بود. اتاق ها هم اسپلیت و خنک کننده ندارند تنها پکیج برای زمستان دارند.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل آپارتمان یاس فریدونکنار

مهمانان هتل آپارتمان یاس فریدونکنار در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل آپارتمان یاس فریدونکنار از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل آپارتمان یاس فریدونکنار بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل آپارتمان یاس فریدونکنار رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل آپارتمان یاس فریدونکنار را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.