درباره مقتدر سیر تابان

مقتدر سیر تابان یکی از سایت های فعال در عرصه گردشگری است که فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۵ شروع کرده و در طول این سال‌ها توانسته است که به یکی از آژانس های مسافرتی حرفه ای در زمینه برگزاری تورهای داخلی و خارجی تبدیل شود. این شرکت که با نام MST نیز شناخته می شود توانسته است با استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص در زمینه های مرتبط به گردشگری، رضایت استفاده کنندگان خود را به صورت حداکثری جلب کند و از طرفی بتواند با ارائه‌ی تورهای با کیفیت مسافرتی به خارج از کشور و داخل کشور، نام خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد و به این صورت از رقیبان خود پیشی بگیرد.

این شرکت توانسته است که در طول فعالیت خود تور های زیادی را به مقاصد گردشگری مهم و جذاب دنیا برگزار کند و از طرفی بتواند جشنواره‌ها و رخدادهای مختلف را در کشورهای مختلف پوشش دهد. یکی از مواردی که باعث شده است این شرکت بتواند خدماتی بسیار با کیفیت برای مشتریان خود ارائه دهد، امکان صدور و رزرو بلیط تمام خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی بوده است که به مشتریان کمک می کند بخش زیادی از کار را به صورت اتوماتیک انجام دهند و درگیر مراحل مختلف برای مسافرت خارجه نشوند.

تورهای مهم این سایت در خارج کشور عبارتند از: "تورهای ترکیه، صربستان، قبرس، بلغارستان، ویتنام، بالی، روسیه، باکو، ارمنستان، چین، هند، مالزی و تایلند" یکی از مزایای این سایت این است که شما می توانید از مطالب تخصصی در عرصه گردشگری که توسط افراد باتجربه در این سایت قرار می گیرد دیدن کنید و با مطالعه آنها بتوانید مقصد مسافرت خود را به راحتی پیدا کنید. باید در نظر داشته باشید که این مکان های دیدنی میتواند در داخل یا خارج کشور باشد و از طرفی نظرات سایر خوانندگان مطالب و استفاده کنندگان از خدمات این سایت به شما کمک می کند تا تجربه جدید و جالبی از مسافرت با تور های مسافرتی داشته باشید.

تماس با مقتدر سیر تابان

  • وبسایتwww.mstiran.com
  • تلفن: 75212-021
  • ایمیل: info@mstiran.com
  • آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان حصاری، مجتمع تجاری راز، طبقه همکف و اول
نظرات کاربران
متاسفانه ابتدا بسیاری از موارد مورد درخواست را تایید مینمایند و پس از دریافت پول پرواز و هتل تغییر میدا میکند و در صورت اعتراض میگن همینه که هست و حتی پول بیشتر هم جهت تغییر پرواز و هتل درخواست میکنند و جهت کنسلی هم وجه را پس نمیدهند ..کلا آژانس مناسبی نیست و وقت و سرمایه شما را به بازی میگیرند. اصلا پیشنهاد نمیشه... سرعت عمل در پاسخگویی هم ندارند
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.