درباره اقامت24

اقامت 24 مرکز ملی رزرواسیون هتلهای کشور اولین و پربازدیدترین سامانه رزرو آنلاین هتل در سراسر کشور می باشد که بیش از 1200 هتل را تحت پوشش خدمات خود دارد و تاکنون به بیش از نیم میلیون نفر در حوزه سفر و گردشگری خدمت ارائه داده است. این مرکز در سال 1385 با هدف تحقق شعار « رزرو مکان اقامتی قبل از سفر » راه اندازی شد. و هم اکنون برای انواع مراکز اقامتی شامل هتل، هتل آپارتمان و مهمانپذیر خدمات رزرو آنلاین را ارائه می دهد. اقامت 24 در حال حاضر با بیش از 1200 هتل و مکان اقامتی ارتباط مستقیم دارد به طوری که با بیش از 60 درصد آنها به صورت گارانتی شناور قرارداد دارد و همچنین با توجه به حجم فروش بالای این سامانه هتل ها سهمیه ای را برای اقامت 24 در نظر میگیرند که هر ساله نیز در حال افزایش است.

از جمله خدمات انحصاری که اقامت 24 به مشتریان خود ارائه می دهد ترانسفر رایگان هتل های مشهد و کیش ناهار و شام رایگان تخفیف کافی شاپ و استخر رایگان  و برخی خدمات از این قبیل را میتوان بیان کرد که تنها در انحصار اقامت 24 بوده و حتی خود هتل نیز این خدمات را به مهمانان ارائه نمی کند. اقامت 24 تاکنون در جشنواره های ملی و بین المللی بسیاری مانند جشنواره وب و موبایل ایران و جشنواره رسانه های دیجیتال عنوان برگزیده برتر را کسب نموده است و اولین دارنده استاندارد ایزو 9001 در حوزه گردشگری می باشد.

تماس با اقامت24

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مرکز اقامتی مورد نظر خود می‌توانید با مرکز پشتیبانی مشتری 1685 بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس بگیرید.

  • وبسایت: www.eghamat24.com
  • تلفن: 1685
  • ایمیل: info@eghamat24.com
  • آدرس: مشهد، خیابان فرهاد، نبش فرهاد ۱۴، پلاک ۱۲۸
نظرات کاربران
نقاط قوت:
تنوع مراکز اقامتی
نقاط ضعف:
پشتیبانی بسیار ضعیف و کمیسیون بالا
اقامت۲۴ مزخرفترین سایته . من یک هتل در کاشان از طریق سایت اقامت ۲۴ رزرو کردم و پول را کامل پرداخت کردم . بعد از اینکه چند روز بعد به هتل زنگ زدم گفتند که سایت اقامت۲۴ با ما هیچ هماهنگی نکرده و اطاق مربوطه قبلا رزرو شده . هرچه به سایت زنگ زدم یا پاسخ نمیدادند یا جواب سربالا می‌دادند. وقتی هم رفتیم هتل بجای اطاق vip به ما یک زیر زمین دادند. روز تصفیه هم متوجه شدیم سایت اقامت ۲۴ بعنوان کمیسیون سی درصد بالاتر از قیمت هتل از ما پول گرفته .

سلام .فقط هتل معرفی می کنید ؟ سوییت آپارتمان معرفی نمی کنید ؟
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.