درباره دهگردی

دهگردی یکی از سایت های رزرو اقامتگاه های بوم گردی و خانه های روستایی است که در سال 1394 فعالیت خود را شروع کرد و تمرکز خود را روی استان گلستان و اقامتگاه های این استان گذاشته بود. البته گفتنی است که این سایت به  مرور زمان توانست فعالیت خود را گسترش دهد و در سال 97 بتواند اقامتگاه های سنتی و بومی در استانهای شمالی کشور مانند گیلان، مازندران، گلستان و سمنان را در زیر مجموعه فعالیت خود قرار دهد. سایت دهگردی فعالیت خود را با هدف بالا بردن سطح فرهنگ اقامت در نقاط بکر و همچنین فرهنگ سازی در زمینه گردشگری با محوریت جامعه ادامه داده است و توانسته خدمات آموزشی زیادی را در رابطه با گردشگری و صنعت توریست در اختیار مردمان بومی این منطقه  قرار دهد.

فعالیت این سایت در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی همیشه به این صورت بوده که بتواند افراد دوستدار طبیعت و مکان های بکر را راهنمایی کند و از طرفی به صنعت گردشگری در چنین مناطقی رونق ببخشد و با قرار دادن اطلاعات مناسب و عکس های زیبا، گردشگران را تشویق به دیدن مناطق دیدنی جذاب در استان های تحت فعالیت خود بکند. این سایت همواره در تلاش بوده تا از پتانسیل جامعه محلی در هر منطقه برای بهبود و ارتقای کیفیت گردشگری در آن منطقه استفاده کند و به این صورت بتواند جاذبه های گردشگری ایران در مناطق بکر را به دست ساکنین بومی این مناطق بسپارد؛ این کار علاوه بر این که به گردشگران کمک میکند تا فضای سنتی این مناطق را بهتر درک کنند و از آن استفاده کنند، به افراد بومی و محلی کمک میکند تا به این وسیله کسب درآمد کنند.

 مدیران این سایت باور دارند که روستا و افراد روستایی می توانند یکی از قطب های اصلی گردشگری در ایران باشند و به این وسیله میتوان توریستهای خارجی زیادی را به سمت قسمت های کمتر دیده شده ایران کشاند، از طرفی تسلط داشتن بر روی امور بازاریابی در صنعت گردشگری باعث شده که سایت دهگردی بتواند در این زمینه بسیار موفق باشد. 

تماس با دهگردی

  • وبسایت:www.dehgardi.com
  • تلفن: 01734240649
  • ایمیل: info@dehgardi.com
  • آدرس: گلستان، علی‌آبادکتول، خیابان هنرستان، نبش فرخی، مجتمع تجاری هیرکان
نظرات کاربران
اولین نفری باشید که در مورد این آژانس نظر می دهد.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.