درباره بوکینگ ویلا

بوکینگ ویلا نام یک سیستم آنلاین ارائه‌ی خدمات رزرواسیون اقامتگاه‌های بومگردی، ویلا و اقامتگاه‌ی شخصی برای مسافران است. این سیستم پس از مطالعات اولیه، ارزیابی بازار هدف و جلب نظر سرمایه‌گزاران و با هدف توسعه صنعت گردشگری به طور رسمی از تیر ماه سال ۱۳۹۶ کار خود را آغاز کرد. بوکینگ ویلا توسط شرکت توسعه مهر آراسته (سهامی خاص) اداره می‌شود که توسط تعدادی از نخبگان دانشگاهی و با حمایت موسسه خیریه پروین آراسته و شتابدهنده دیموند راه‌انداری شده است.تمام حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توسعه مهر آراسته با شماره ثبت 502180 و شناسه ملی 14006396531 است.

خط مشی:
سیاست کاری بوکینگ ویلا بر اساس ارائه خدمات دانش بنیان با رعایت اصول و موازین شرعی و عرفی بنا نهاده شده است. مشتری مداری، رضایت طرفین و رقابت سالم و توسعه صنعت گردشگری به کل کشور عزیزمان ایران و همچنین جذب گردشگران خارجی خط مشی اصلی بوکینگ ویلا است.

هدف و مأموریت:
هدف بوکینگ ویلا فقط محدود به رزرو ویلا نبوده و این سامانه با دید توسعه گردشگری به صورت همه جانبه فعالیت خود را آغاز کرده است و در این راستا، در مرحله اول ایجاد تسهیلات سفر ارزان قیمت برای همه‌ی اقشار جامعه در زمینه جست و جوی آسان و رزرو اقامتگاه در مبدا و قبل از سفر و توسعه گردشگری به کل ایران به خصوص به شهرهای کمتر دیده شده هدف اصلی بوده است و در گام بعدی جذب گردشگران خارجی و معرفی پتانسیل‌های گردشگری ایران از طریق شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی خارجی و تبلیغات آنلاین بین‌المللی مد نظر قرار گرفته است.

وجه تمایز بوکینگ ویلا:
پشتیبانی آنلاین شبانه روزی از رزروها و تضمین کمترین قیمت اقامتگاه از مهمترین وجوه تمایز بوکینگ ویلا است. علاوه بر این با رعایت اصل مشتری مداری و رضایت طرفین ارائه‌ی این خدمات منجر به ایجاد سایتی منحصر به فرد شده است.

تماس با بوکینگ ویلا

  • وبسایت: www.bookingvila.com
  • تلفن: 88221769-021
  • ایمیل: bookingvilla.co@gmail.com
  • آدرس: تهران تهران خیابان کارگر شمالی، دانشکده فنی دانشگاه تهران، زیرزمین کتابخانه قلمچی، شتابدهنده دیموند، دفتر بوکینگ ویلا
نظرات کاربران
جناب رضایی مدیر مسئول این سایت یک انسان فوقالعاده مسئول هستند سایتشون هم که حرف ندارد
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.