اقامتگاه سنتی "شعر باف" اتاق لادن

یزد - یزد
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
4 تا 6 نفر

درباره این ویلا

اقامتگاه سنتی "شعر باف" در مرکز بافت تاریخی یزد، با قدمتی بالغ بر ۲۰۰سال واقع شده است. بدلیل وجود یک کارگاه شعربافی قدیمی نام ان سرای شعرباف قرار داده شده است. این اقامتگاه دارای ۱۱ اتاق اقامتی با ظرفیت ۳۳ تخت میباشد. همچنین بدلیل وجود سه دری و پنج دری که از اصول قدیم بوده است برخی از اتاق ها دارای پنجره رو به حیاط و برخی دیگر دارای جام خانه (کلاه فرنگی) که همان نورگیر از سقف میباشد، هستند. این اقامتگاه دارای دو حیاط مشجر و حوض اب بزرگ با تصویر نمای باشکوه ساختمان با ماهی های قرمز است. پشت بامی با صفا و دنج مشرف به بافت تاریخی یزد و مکان بسیار مناسب جهت استراحت، نوشیدن چای، صرف شام و رصد اسمان پر ستاره کویر در شب در اختیار شماست. در اقامتگاه امکان فراهم کردن وعده های غذایی با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. تمامی اتاق ها دارای امکانات: تلویزیون، یخچال، سیستم داخلی تلفن و چراغ مطالعه، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجزا که شامل امکانات بهداشتی (حوله، شامپو، مسواک، خمیر دندان، صابون)و سشوار میباشد. بدلیل موقعیت اقامتگاه در بافت تاریخی یزد، فاصله ان تا مراکز تاریخی یزد شامل خانه لاری ها و زندان اسکندر کمتر از ۵دقیقه است.

قوانین

امکان ورود حیوانات خانگی: ندارد
امکان برگزاری مراسم: ندارد
ارایه مدارک معتبر مطابق قوانین سایت الزامی است.
همراه داشتن مدارک محرمیت الزامی است

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:59
ظرفیت استاندارد: 4 نفر
حداکثر ظرفیت: 6 نفر
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای اقامتگاه سنتی "شعر باف" اتاق لادن

(1 نظر)
منطقه ای که اقامتگاه اونجاست بافت کاملا سنتی و قدیمی داره و بعضی از خونه های اطراف حتی برای بازدید میشه رفت. فضای داخلی اقامتگاه اونقد زیبا و خوشگل هست که به عنوان یکی از مکانهای بازدید باشه و روی بامش هم فضای بسیار آرامش بخش و فوق العاده ای داره. نزدیک ما یه کافه بود که همه چیز داشت
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.