اقامتگاه"انار عقدا" اتاق 3تخته 1 سرویس دار

یزد - یزد
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
3 تا 4 نفر
تعداد تخت
2 تخت

درباره این ویلا

اقامتگاه سنتی "انار عقدا" در شهر عقدا (فاصله‌ی 100 کیلومتری مانده به یزد و 70 کیلومتری بعد از نائین)، در زمینی به مساحت 300 مترمربع واقع شده است. "انار عقدا" در بافت قدیمی شهر، همه امکانات برای یک تجربه بی نظیر را دارد؛ خانه ای سیصد ساله از خشت و گل با حیاط زیبا و پنجره های چوبی منتظر است که آسمان پرستاره کویر را به مهمانانش هدیه کند. این اقامتگاه در 2 طبقه، دارای 15 اتاق اقامتی، بصورت اتاق های (4تخته، 3تخته، 2تخته و کفخواب) است که 8 اتاق دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی و 7 اتاق دارای سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام مشترک میباشند. در اقامتگاه امکان فراهم کردن وعده های غذایی همراه با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. از جاذره های گردشگری یزد: مسجد جامع، میدان وقت الساعت، میدان امیر چخماق، باغ دولت آباد، خانه لاری ها، تنها آب انبار شش بادگیر جهان، مدرسه ضیائیه یا زندان اسکندر، نخل امیرچخماق و .. را نام برد.
اقامت همراه با صبحانه بوده و رایگان میباشد. در اقامتگاه امکان فراهم کردن وعده های غذایی با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. سیستم گرمایش اتاق بخاری گازی است. اقامتگاه پارکینگ اختصاصی نداشته اما در فاصله 100 متری آن فضایی امن همراه با دوربین مداربسته قرار داشته که مهمان ها میتوانند ماشین های خود را در آنجا پارک کنند. وای فای با ظرفیت محدود قابل استفاده است. در حیاط مجموعه یک سرویس بهداشتی ایرانی بهمراه حمام و سرویس بهداشتی فرنگی بهمراه حمام برای آقایان و یک سرویس بهداشتی ایرانی، یک سرویس بهداشتی فرنگی و یک حمام برای خانم ها بصورت مشترک قرار گرفته است. این اتاق دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام اختصاصی داخل اتاق است.

قوانین

کودکان 4 سال به بالا جزو نفرات محاسبه شده و از آن‌ها هزینه‌ی کامل دریافت می‌شود.
برگزاری مراسم مجاز نیست.
ورود حیوان خانگی مجاز نیست.
ارائه " کارت ملی هوشمند و مدرک محرمیت " الزامی است.
امکان جابجایی تاریخ سفر بدون دریافت خسارت وجود ندارد.

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 3 نفر
حداکثر ظرفیت: 4 نفر
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای اقامتگاه"انار عقدا" اتاق 3تخته 1 سرویس دار

(3 نظر)
موقعیتش خیلی دور بود، برخورد میزبانشون اصلا درست نبود، نظافتش مناسبه ولی با این قیمت خیلی گرون بود
پیشنهاد می کنم برنامه های تفریحی و سرگرمی و موزیک اضافه شود
محیطی بسیار عالی برای فراغت از هیاهو و دغدغه های کاری و ...با میزبانی فوق العاده
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.