تیکیش زیبا

تنکابن، سلیمان آباد-جل چلاسر - روستای حاتم سرا
-
امتیاز کاربران
-
نظرات کاربران

معرفی تیکیش زیبا

اقامتگاه در روستایی جنگلی واقع شده، منطقه ای بسیار آرام و دنج و به‌ دور از هیایو که از آرامش خاصی برخوردار است. اقامتگاه شامل دو طبقه می باشد، در طبقه ی فوقانی با یک فضای سنتی کاهگلی مواجه خواهید شد، یک ایوان بزرگ که منظره ی محسور کننده و کمیابی از جنگل، کوه، دریا و روستای پایین دست را در اختیارتان قرار می دهد فضای طبقه ی زیرین شامل یک طرح زیبا از ترکیب چوب و شیشه است که به همراه منظره ای مشابه با طبقه ی فوقانی به شدت مجذوب کننده است لذت میل نمودن چای آتشی کنار شومینه و تماشای منظره از ایوان بزرگ دو طبقه تجربه ای تکرار نشدنی ست که نظیرش را کمتر جایی پیدا خواهید کرد میهمانان گرامی اقامتگاه در سه وعده با بهترین و لذیذترین غذاهای محلی پذیرایی خواهند شد، همچنین برای علاقمندان به طبیعت، تور های یک روزه ی طبیعت گردی با خودروی آفرود برگزار می‌شود ظرفیت طبقه ی فوقانی تا 12 نفر و طبقه ی زیرین تا 8 نفر می باشد.
توضیحات بیشتر

امکانات اتاق های تیکیش زیبا

پاركينگ
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره تیکیش زیبا

مهمانان تیکیش زیبا در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان تیکیش زیبا از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت تیکیش زیبا بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات تیکیش زیبا رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات تیکیش زیبا را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.