رنگین خانه

تنکابن، روستای شعیب کلایه
-
امتیاز کاربران
-
نظرات کاربران

معرفی رنگین خانه

این اقامتگاه در یک باغ 5000 متری در محیطی روستایی بنا شده و تا 15 نفر ظرفیت دارد و مناسب مهمانانی است که می خواهند برای مدتی از فضای شهر دور باشند و زندگی ساده روستایی رو تجربه کنند، شب ها کنار آتش بنشینند و برای هم خاطره تعریف کنند. | اقامتگاه شامل یک فضای داخلی (پذیرایی) و دو اتاق خواب می باشد که در هر اتاق یک تخت دو نفره وجود دارد و برای سایر مهمانان نیز رختخواب سنتی فراهم است. | امکان نگهداری حیوانات خانگی در باغ مهیا است. | در صورت تمایل مهمانان امکان برگزاری گشت‌های روستایی و دوچرخه سواری با هزینه جداگانه نیز وجود دارد.
توضیحات بیشتر

امکانات اتاق های رنگین خانه

پارکینگ
پاركينگ
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره رنگین خانه

مهمانان رنگین خانه در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان رنگین خانه از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت رنگین خانه بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات رنگین خانه رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات رنگین خانه را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.