هتل آکادمی ملی المپیک تهران

تهران،خیابان ولی عصر، ابتدای بزرگراه نیایش، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
-
امتیاز کاربران
-
نظرات کاربران

معرفی هتل آکادمی ملی المپیک تهران

هتل سه ستاره آکادمی ملی المپیک در منطقه شمالی تهران و در مجموعه فرهنگی-ورزشی انقلاب تاسیس شده است. این هتل با توجه به موقعیت جغرافیایی ویژه خود از نظر دسترسی در نقطه تلاقی شاهراه‌های اصلی شهر بوده و در همسایگی با نمایشگاه بین المللی تهران و مرکز اجتماعات سازمان صدا و سیما، سالن اجلاس سران و جاذبه‌های گردشگری نظیر مجموعه تاریخی سعدآباد، مجموعه تفریحی توچال و پارک ژوراسیک تهران می‌باشد. هتل آکادمی ملی المپیک به مهمانان خود امکان دسترسی آسان به این مراکز را می‌دهد. درب جنوبی هتل در کنار بوستان ملت و درب شمالی آن در کنار نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد.
توضیحات بیشتر
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل آکادمی ملی المپیک تهران

مهمانان هتل آکادمی ملی المپیک تهران در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل آکادمی ملی المپیک تهران از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل آکادمی ملی المپیک تهران بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل آکادمی ملی المپیک تهران رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل آکادمی ملی المپیک تهران را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.