هتل آپارتمان کاخ شیراز

شیراز - خیابان زند - مقابل انوری - داخل کوچه 36
-
امتیاز کاربران
5
نظرات کاربران

معرفی هتل آپارتمان کاخ شیراز

امکانات اتاق های هتل آپارتمان کاخ شیراز

اینترنت بی سیم
رخت آویز

نظرات کاربران برای هتل آپارتمان کاخ شیراز

(5 نظر)
در کل هتل خوبی بود. اتاق ها و ملحفه ها تمیز بودن. امکانات آشپزی هم داشت.دسترسی عالی به تمام مناطق تاریخی بطوریکه پیاده میشد همه جا رو دید. به نظرم بهترین مزیت این هتل همین موقعیت عالی اش هست. رفتار کارکنان عالی بود بسیار خوشرفتار هستن. صبحانه تقریبا کاملی دارن. به نسبت پولی که پرداخت کردیم واقعا به صرفه بود.
موقعیت مکانی خوب ، صبحانه بوفه خوب، امکانات خوراک پزی از قبیل قابلمه و سبد و . . خوب، اتاق ها و وسایل تمیز , پرسنل خوش برخورد ، پارکینگ کم و تداخل با بقیه ماشینها داشت . اگر آب رایگان هم داشته باشند خیلی خوب میشود. ما چون در ایام نوروز رفتیم هزینه اقامت یک مقدار بالا بود ، در کل همه چی خوب و گزینه اول برای سفر بعدی ما خواهد بود البته اگر هزینه اش در ایام سال کاهش داشته باشد.
بهداشت هتل پایین ست، رستوران نیزمناسب نمی باشد.
هتل معمولی بود مدیر وکارکنان رفتار خوبی داشتند
مبلمان داخل اتاق کثیف بودن و داخل اتاق بو میومد.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل آپارتمان کاخ شیراز

مهمانان هتل آپارتمان کاخ شیراز در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل آپارتمان کاخ شیراز از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل آپارتمان کاخ شیراز بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل آپارتمان کاخ شیراز رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل آپارتمان کاخ شیراز را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.