مهمانپذیر شقایق سرعین

سرعین - خیابان طالقانی - جنب آبگرم قهوه سوئی
-
امتیاز کاربران
10
نظرات کاربران

معرفی مهمانپذیر شقایق سرعین

نظرات کاربران برای مهمانپذیر شقایق سرعین

(10 نظر)
سلام و عرض ادب .بنده از اقامت در مهمانپذیر شقایق و هم صحبتی و راهنمایی های پرسنل محترم لذت بردم .به امید موفقیت روز افزون برای مجموعه محترم شقایق.سپاس فراوان
خیلی خوب
بطور کلی امکانات بسیار ضعیف بود ولی نسبت به بقیه مهمانپذیر های سرعین دارای اجاق گاز و یخچال و تلویزیون مستقل بود . دسترسی به مرکز شهر و آبگرم های سرعین خیلی عالی بود
با توجه به تصاویری که در سایت بود، برای اقامت دو روزه در این مهانپذیر اقدام کردم ولی وقتی رفتم، به لحاظ سطح تمیزی اصلا مناسب نبود. مدیریت اصلا نسبت به کنترل محیط بی تفاوت بود و اقامتی پر از سر و صدا رو تجربه کردم.
خوب نبود. مکانهای خیلی بهتری بغیر از اخر هفته با همین قیمت هست
مدیر فهیمی بنام آقا رحمان دارد. دسترسی به مرکز شهر عالی. فقط سویت های 24 و 27 و دو سویت گوشه راست دنج هستند. بقیه اتاقهای دو طبقه در محل پر رفت آمدی قرار دارند. میتونید تو سویت 27 بالکن اختصاصی و عالی داشته باشید.
محل اقامت با هزینه معقول، امکانات در حد هزینه ای هست که می پردازید، امکان آشپزی هم دارید. رفتار مسئول مهمانسرا خیلی مناسب.
خوب
اگر قصد اقامت در مهمانسرا به سبک سالهای پیشین سرعین دارید، به شقایق بروید به ویژه که رفتار مدیر محترم مهمانسرا عالی است .
خوب بود وراضی کننده هست ودر ضمن برخورد مسئول مهمانسرا عالی بود.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانپذیر شقایق سرعین

مهمانان مهمانپذیر شقایق سرعین در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانپذیر شقایق سرعین از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانپذیر شقایق سرعین بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانپذیر شقایق سرعین رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانپذیر شقایق سرعین را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.