هتل هدایت سنندج

سنندج – میدان انقلاب – ابتدای خیابان فردوسی
-
امتیاز کاربران
8
نظرات کاربران

امکانات اتاق های هتل هدایت سنندج

نمازخانه
سرویس بهداشتی ایرانی
سرویس فرنگی
اينترنت در لابی
مسلط به زبان انگليسی
روم سرويس
اينترنت در اتاق
صندوق امانات
اینترنت
صندوق امانات
لابی
تلويزيون در لابی
مبل
ميز
خدمات بيدار باش
خدمات اینترنتی
نمای خیابان
سالن صبحانه خوری
نمای رو به راهرو طبقات

نظرات کاربران برای هتل هدایت سنندج

(8 نظر)
تمام لوازم داخل اتاق کثیف بود. پر از گرد و خاک روی لیوان، پارچ. یخچال دکوری بود. بدتر از همه، ملحفه بالش و تخت بعد از نفر قبل تعویض نشده بود . کل شب از حس بد نتونستم بخوابم.
تخت خراب ، تشک خراب ملحفه رو بالشی بسیار کثیف ، صبحانه افتضاح،
خیلی معمولی بود و بیشتر به مسافرخونه شبیه بود و ولی دسترسی خوب بود
بوی بد (فاضلاب راهروها) برای روشن و خاموش کردن کولر باید به نگهبان زنگ میزدیم چون کلید در طبقه ی همکف نصب بود!! به علت عدم پارکینگ باید ماشین رو چند خیابون دورتر از هتل پارک میکردیم(همش استرس ماشین رو داشتیم) عدم صبحونه(در صورتیکه قرار بود صبحونه داشته باشه) در کل خیلی ضعیف(در واقع مسافرخونه اس،هتل نبود)
بسیار کثیفو سرویس دهی ضعیف.حمام و سرویس بهداشتی به علت کثیفی زیاد غیر قابل استفاده بود.حتی ملافه و بالشت آلوده و کثیف و بد و غیر قابل استفاده بود.
هتل در مکان شلوغ واقع شده و پارکینگ ندارد و فاصله پارکینگ شهرداری تا محل نیز زیاد می باشد و ایاب و ذهاب با ماشین به محل هتل به دلیل یکطرفه بودن خیابان سخت می باشد در واقع یک مسافرخانه با نام هتل می باشد
هتل خوبی بود رفتار کارکنان خوب بود تمیزی و نظافت متوسط بود، چون هتل قدیمی ساخته خیلی نمیشه از تمیزی اش ایراد گرفت، دسترسی اش خیلی خوب وسط بازار و نزدیک به اماکن اصلی ولی بدی اش این بود که پارکینگ نداشت. البته یه پارکینگ عمومی نزدیکش بود. در کل نسبت به قیمتش هتل خوبی بود.
سیستم گرمایشی جواب سرما را نمیداد.رفتار پرسنل خیلی خوب بود.موقعیت هتل هم به دسترسی بازار خوب بود
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل هدایت سنندج

مهمانان هتل هدایت سنندج در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل هدایت سنندج از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل هدایت سنندج بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل هدایت سنندج رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل هدایت سنندج را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.