مهمانپذیر کناره رشت

رشت - خیابان شریعتی - رو به روی بانک صادرات - کوچه فردوسی
-
امتیاز کاربران
32
نظرات کاربران

معرفی مهمانپذیر کناره رشت

نظرات کاربران برای مهمانپذیر کناره رشت

(32 نظر)
اتاق ها بی اندازه کثیف بود
برای اقامت اجباری و مجردی کوتاه مدت مناسب است
رفتار کارکنان بسیار محترمانه بود برای یک شب اقامت گزینه ی خوبیه
بسيار خوب
برخورد کارکنان و مدیر بسیار خوب بود اما متاسفانه اتاق ها خیلی قدیمی هستن و وضعیت بدی دارند
خوب
یک مسافرخانه درجه سه برای اقامتهای مجبوری یک شبه و مجردی
مدیر مهمان پذیر با رفتار بسیار خوبی استقبال کردن
اتاق و سرویس خواب به شدت کثیف
یه مسافر خانه معمولی
‫یه سال بیشتره آب به پتو پرده و بالش‌هاش نخوردند
با توجه به موقعیت نزدیکی به بازار و مرکزیت شهر چاره ای جز تحمل چنین فضایی نداشتیم. از اینگونه مکانها فراوانند که نزدیک بودن به بازار را توجیهی برای نامناسب و قدیمی بودن فضا می کنند.ایکاش احترام به مشتری را در بازسازی مهمانپذیر جستجو می کردند و یا دست کم قیمت را کاهش می دادند. برای خانواده ی فرزنددار اصلا مناسب نیست
متوسط
بد و دیگر هیچ
متوسط رو به ضعیف
رفتار بسیار مودبانه و پدرانه مسئول مهمانپذیر. پیشنهاد می کنم با توجه به قدمت بالای مهمانپذیر نسبت به تخریب و نوسازی آن اقدام شود. موقعیت مکانی و دسترسی مهمانپذیر بسیار عالی و نزدیک بازار و مرکز شهر رشت است. ما در موقعیت بارش شدید برف در رشت گرفتار شدیم و برای یک شب ماندن مناسب است اما نظافت سرویس فرنگی و ملافه هتل مناسب نبود.
نسبت به قیمت خوب است.
مناسب بود
تنها نقطه مثبت فقط رفتار خوب صاحب هتل بود و مابقی ضعیف
سرویس خیلی کوچیک و غیر قابل مصرف سرویس فرنگی حمام در مشاعات کثیف خفه
مسوول پذیرش مودب و خوب بود
رفتار کارکنان خوب و دوستانه بود. اتاق ها کثیف بود و وقتی بهشون گفتم اومدن و تمیزش کردند اما تاثیری نداشن از اتاق ها کهنه بود.
خوب بود
خوب
تقریبا خوب
رفتار کارکنان عالی بود و حمام بسیار خوب بود اتاق همه جور امکاناتی داشت با اینکه کوچک بود ولی ملافه ها و کف زمین تمیز نبود متاسفانه، نیاز به رسیدگی بیشتری داشت از نظر بهداشت وگرنه با توجه به قیمت مناسب آن در کل خوب بود و به بازاردسترسی داشت .
ملافه ها تمیز نبودن
من رفتم یک شب هم قیمتش تقریبا زیاده و هم اتاق خیلی کوچک هست و تخت خوابشم چنگی به دل نمیزد
۱- در مقایسه با بسیاری از مهمانپذیرهای رشت ویژگی های مثبتی داشت از جمله برخورد کارکنان خوب بود ، ساکت و آرام بود ، سرویس و حمام داخل اتاق داشت و قیمت مناسب بود. اما تقریبا هیچ چیز دیگه ای هم نداشت ، تخت واقعا ضعیف بود و فرقی با سنگ نداشت من عادت به خوابیدن روی خوش خواب ندارم ولی این تخت خیلی تلخ_خواب بود. نظافت هم عالی نبود ولی قابل قبول بود.
در هر طبقه یه آشپزخانه عمومی داشته باشد خیلی خوب می شود البته با کمی امکانات
به نسبت هزینه خوب بود فقط از نظر پاکیزگی نیاز به رسیدگی بیشتر داشت. موقعیتش هم تو مرکز شهر بود و این مزیت اقامت تو این مهمانپذیر بود
دلچسب نیست
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانپذیر کناره رشت

مهمانان مهمانپذیر کناره رشت در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانپذیر کناره رشت از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانپذیر کناره رشت بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانپذیر کناره رشت رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانپذیر کناره رشت را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.