هتل زیگورات قشم

هرمزگان - ساحل جنوبی جزیره قشم
-
امتیاز کاربران
-
نظرات کاربران

معرفی هتل زیگورات قشم

هتل زیگورات (در حال ساخت) بعنوان اولین هتل پنج ستاره ساحلی شهر قشم با زیربنای ۳۲ هزار مترمربع، ۲۰۰ اتاق در ۲۵ طبقه با ارتفاع ۱۱۰ متر، توسط مهندسین مشاور پی کده طراحی شده است. طراحی ساختمان بلند و شاخص بوده که بتواند بعنوان یکی از نماد های شهر قشم معرفی گردد. برج هتل به صورت مدول مربعی(کوچکتر نسبت به طبقات همکف و اول با عقب نشینی) طراحی شده که در طبقات حول محور خود چرخیده و به صورت برجی رقصان به نظر می‌رسد که حالت مجسمه‌گون بودن برج را تشدید می‌کند. نرمی و لغزش هندسی در ساختمان هتل در طراحی محوطه آن تسری پیدا کرده و منظرگاه هتل به شکل اورگانیک طراحی گردیده است.
توضیحات بیشتر

امکانات اتاق های هتل زیگورات قشم

یخچال
سیستم تهویه مطبوع
سرویس فرنگی
اینترنت در اتاق
حوله
دمپایی
تلفن
حمام
مینی بار
تلویزیون lcd
پنجره
اینترنت در اتاق
یخچال
مینی بار
حوله
دمپایی
تلفن
حمام
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل زیگورات قشم

مهمانان هتل زیگورات قشم در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل زیگورات قشم از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل زیگورات قشم بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل زیگورات قشم رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل زیگورات قشم را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.