آپارتمانی اسفندیار 1

قشم، بلوار الهیه، کوچه دولت، ساختمان اسفندیارپشت شرکت گازمجتمع امید۲
-
امتیاز کاربران
3
نظرات کاربران

معرفی آپارتمانی اسفندیار 1

مجتمع آپارتمانی نوساز ما در منطقه الهیه قرار گرفته که دارای واحدهای 100 و 120 متری در 4 طبقه می باشد. همه واحد ها دارای یک پارکینگ می باشند. در صورت تمایل مهمانان گرامی، نطافت روزانه اتاق به رایگان صورت می پذیرد. در صورت تمایل مهمانان گرامی امکان گشت جزیره قشم و هنگام با هماهنگی و هزینه جداگانه فراهم می باشد.درضمن مهمان گرامی چنانچه شماواحد۱۰۰متری یا۱۲۰متری انتخاب کردیدهرواحددرهرطبقه خالی باشد به همان متراژکه انتخاب کردیددراختیارمهمان عزیزقرارمی دهیم،لطفا پس از اتمام اقامت نظرات پیشنهادات و انتقادات به ما اعلام کنیدتابتوانیم خدمات بهتر به شما عزیزان بدهیم ممنون از حسن انتخاب شما
توضیحات بیشتر

امکانات اتاق های آپارتمانی اسفندیار 1

پاركينگ

نظرات کاربران برای آپارتمانی اسفندیار 1

(3 نظر)
رسیدگی و برخورد مالک بسیار عالی و مناسب - آپارتمان تمیز و از نظر موقعیت مکانی خوب
منزل خوبی بود و همه چیز اعم از سشوار و مایکرو و گاز و وسایل مورد نیاز فراهم بود. دو اسپلیت داشت که هر دو سالم بود و خوب.
خیلی آپارتمان تمیز و مرتبی بود و برخورد صاحب ملک هم خیلی خوب بود
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره آپارتمانی اسفندیار 1

مهمانان آپارتمانی اسفندیار 1 در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان آپارتمانی اسفندیار 1 از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت آپارتمانی اسفندیار 1 بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات آپارتمانی اسفندیار 1 رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات آپارتمانی اسفندیار 1 را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.