امکانات اتاق های مهمانپذیر جزیره طلایی قشم

صندوق امانات
رستوران
ماساژ
استخر رایگان
اینترنت
قایق سواری
پاركينگ
كافی شاپ
روم سرويس
فضائی برای پياده روی
الاچیق ساحلی
Business Center

نظرات کاربران برای مهمانپذیر جزیره طلایی قشم

(3 نظر)
به اندازه هزينه اي كه كرديم خوب بود.در حد يك مهمانپذير خوب بود. فقط نياز داشت ملحفه هاش تازه بشه و پنجره اتاقها تعمير بشه.
در موقع ورود اطاق روزرو شده من به کس دیگری تعلق گرفته بود. مسئول پذیرش و جود ندارد و در مهمانپذیر قفل و همه مسافرین زندانی هستند تا ساعات وسط روز. بسیار سر و صدا از محوطه لابی تا پاسی از شب بوسیله خانواده مالک و بقیه میاید. و کاملا مخل آسیاش مسافرین است. برخورد بسیار نامناسب و بدون توجه همراه با بی احترامی به مسافر است.
به جز آقای صالحی که فرد بسیار شریف و آرامی بودند متاسفانه فرد جوان دیگری که اکثر اوقات در قسمت پذیرش کار میکردند بسیار پر سر و صدا و بی ملاحظه بودند. بلند بلند حرف زدن با موبایل. شماره گیری پر سر و صدا با موبایل. بلند حرف زدن با افراد مختلف. به طور کل بسیار پر سر و صدا و آزارانده بود فعالیتهای ایشان. کولر ساختمان آب میداد مدام و مجبور بودم ۲۴ ساعته صدای چکه های آب را پشت پنجره ی اتاق تحمل کنم. هیچ کس برای نظافت و حتی تخلیه زباله ها نمی آمد. ملافه ها عوض نمیشد. پنجره های کناری رو به حیاط یکیشان کلید نداشت و امنیت را پایین آورده بود. بعضی اوقات هیچ کس در پذیرش نبود.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانپذیر جزیره طلایی قشم

مهمانان مهمانپذیر جزیره طلایی قشم در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانپذیر جزیره طلایی قشم از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانپذیر جزیره طلایی قشم بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانپذیر جزیره طلایی قشم رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانپذیر جزیره طلایی قشم را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.