سوییت شماره 2

گیلان - ماسوله
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
2 تا 4 نفر
تعداد تخت
1 تخت

درباره این ویلا


کودکان زیر 5 سال شامل هزینه نیستند.سوییت در بالاترین نقطه از شهرک تاریخی ماسوله واقع شده است و خارج از واحد تخت سنتی برای نشستن و لذت بردن از اب و هوای منطقه وجود دارد. این واحد همراه با پارکینگ بوده و مهمان ها میتوانند خودرو های شخصی خود را تا درب واحد ببرند. ماسوله شهری تاریخی و توریستی است که یکی از نقاط سرسبز و خوش اب و هوا, با هوای مه الود, تابستان های خنک و زمستان های پر برف یکی از خوش اب و هوا ترین نقاط ایران است, میباشد. زبان اصلی مردم ماسوله مانند زبان مردم غرب گیلان و جنوب جمهوری اذربایجان, تالشی است. ماسوله در جنوب غربی استان گیلان در بخش سردار جنگل فومن, کیلومتری شهر رشت, ۳۶ کیلومتری فومن و ۲۰ کیلومتری شهر ماکلوان واقع است.

قوانین

کودکان زیر 5 سال شامل هزینه نیستند
برگزاری مراسم مجاز نیست.
ورود حیوان خانگی مجاز نیست.
مدارک شناسایی الزامی است برای خانواده ها شناسنامه الزامی است
امکان جابجایی تاریخ سفر بدون دریافت خسارت وجود ندارد.

جزییات

ساعت ورود: 13:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 2 نفر
حداکثر ظرفیت: 4 نفر

امکانات

  • تلویزیون
  • مبلمان
  • حمام
  • گرمایش
  • تجهیزات آشپزی
  • پاركينگ
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای سوییت شماره 2

(3 نظر)
با توجه به نظافت و نوع خانه قیمت بالایی دارد در کل برای خواب خوبه
در کل خونه متوسط به پایینه
_ دسترسی به بازار به دلیل بالاترین نقطه از شهر بد ولی با توجه به اینکه خودرو تا فاصله کمی از سوییت قرار میگرفت خیلی خوب. _ اگه به دنبال استراحت مطلق هستید،به دلیل دور بودن از بازار و هرگونه هیاهو،گزینه بسیار مناسبی میتواند باشد. _ حتما با خودتون ملحفه تمی
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.