بارانا(آسایش سابق)

مشهد، خیابان طبرسی -خیابان نوغان ، نوغان 8
-
امتیاز کاربران
5
نظرات کاربران

معرفی بارانا(آسایش سابق)

نظرات کاربران برای بارانا(آسایش سابق)

(5 نظر)
سفر خوبی بود، خوش گذشت در کنار حرم آقا
من پارسال رفتم....قیمت خوب بود.... هتل هم به نسبت خوب بود... به حرم نزدیکه،پیاده یه ده دقیقه فاصله است.... غذا میتونه بهتر باشه....
نظر مثبتی ندارمهتل کثیف وبدبد
برخورد کارکنان بسیار خوب بود.فاصله تا حرم خیلی نزدیک بود.تمیزی هتل قابل قبول بود.از نظر قیمت بسیار مناسب و به صرفه بود.در کل برای خانواده های متوسط انتخاب بسیار خوبیه ولی خانواده هایی که وضع مالی بهتری دارند میتونند گزینه های بهتر رو انتخاب کنند.یخچال بوی خیلی نامطبوعی داشت.کیفیت غذا میتونست بهتر باشه
هتل خوب و مناسبی است که میتوان در آن آرامش را بدست آورد. این هتل در واقع نزدیک به حرم هست و میتوانید پیاده به حرم بروید.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره بارانا(آسایش سابق)

مهمانان بارانا(آسایش سابق) در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان بارانا(آسایش سابق) از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت بارانا(آسایش سابق) بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات بارانا(آسایش سابق) رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات بارانا(آسایش سابق) را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.