اقامتگاه کلبه ایسکیمویی موغان یوردو

آذربایجان شرقی - مرند
ویلا
1 تا 15 نفر

درباره این ویلا

سرویس بهداشتی در محوطه هست،منطقه کاملا کوهستانی و بالای کوه با فاصله ۳کیلومتر از روستا،تمامی امکانات مجموعه به صورت سنتی هستش،پخت غذا ها و بخاری ها جهت گرمایش با هیزم انجام میگیرد.
در مجموعه دو کلبه کاهگلی و یک کلبه ایسکیمویی داریم، که در یک کلبه کاهگلی من و همسرم زندگی میکنیم .حداکثر ظرفیت استاندارد برای خواب در کلبه ایسکیمویی ۳۰ نفره ولی گروه های کوهنوردیمون با کیسه خواب تا ۵۰ نفر هم اونجا خوابیدند.
در کلبه کاهگلی هم حداکثر ظرفیت ۵ نفر

هزینه غذا:
آبگوشت هیزمی:30 تومان
تاوا کبابی هیزمی 30تومان
املت با دو تخم مرغ محلی و کره محلی:15 تومان
میرزا قاسمی:20 تومان کشک بادمجان20 تومان یرالما یومورتا با تخم مرغ و کره محلی 8 ‌تومان
تمامی غذا ها در تنور های هیزمی پخته میشوند ...قیمت های فوق بدون احتساب مخلفات می باشد

قوانین

۱-در صورت مشاهده مشروبات الکلی اجازه ورود داده نخواهد شد و طبق قانون برخورد خواهد شد،موغان یوردو مجموعه ای کاملا خانوادگی است که میزبان طبیعت دوستان و افراد سالم میباشد. ۲-به علت پیچ در پیچ جاده روستای گلجار لطفا در جاده روستا با سرعت مطمئنه برانید چرا که چوپانان هنگام صبح و عصر گوسفندان را از راه جاده به خانه هایشان می اورند و در پیچ ها ممکن است با گله های گوسفندان برخورد کنید ۳-هنگامی که وارد روستا میشوید مراقب کودکان روستایی باشید و با احتیاط و آرام برانید. ۴-اگر به موسیقی گوش میدهید لطفا در داخل روستا صدای رادیو ضبطتان را کم کنید. ۵-در روستا و محدوده روستا حق تقدم با حیوانات است،اگر در مسیر با گله گوسفندان و یا گاو ها برخوردید لطفا خودروی خود را توقف کرده و اجازه دهید آنها رد شوند. ۶-از ورود به باغها و مزارع بدون اجازه مالک خودداری کنید. ۷-لطفا تحت هیچ شرایطی از مسیر خارج نشوید و ماشین هایتان را به زمین های زراعی نیندازید و به بیراهه ها نروید چرا که پوشش گیاهی منطقه از بین میرود. ۸-لطفا از ریختن آشغال و ته سیگار به طبیعت خودداری فرمایید. ۹-اقامتگاه بومگردی موغان یوردو محیطی سالم و کاملا خانوادگی میباشد.جهت اقامت در اقامتگاه بومگردی از زوج ها شناسنامه گرفته میشود. ۱۰-در اقامتگاه بومگردی چیزی به نام سرویس دهی معنایی ندارد در واقع پخت و پز و شست و شوی ظروف و ... با کمک گردشگر انجام میپذیرد یا مثلا برای رفع تشنگی،گردشگر باید از نزدیکترین چشمه آب مورد نیاز خود را تامین کند اما هنوز بومگردی معنی واقعی خود را پیدا نکرده تعریف خلاصه بومگردی یعنی اینکه گردشگر برای مدتی خود را به یک روستایی تغییر دهد و در شرایطی که بومیان زندگی میکنند گردشگر هم به همان گونه اوقات خود را سپری کند،متاسفانه بعضی گردشگران با معنی و مفهوم بومگردی آشنا نیستند و فقط لباس هایشان مخصوص طبیعت هست اما دلشان و روحشان با طبیعت سازگار نیست و وقتی پا در طبیعت میگذارند هم طبیعت را نابود میکنند و در طبیعت بیشتر اذیت میشوند تا لذت بردن .

جزییات

ساعت ورود: 10:00
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 15 نفر
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
120,000
تومان
درخواست رزرو
مبنای قیمت هزار تومان است.

نظرات کاربران برای اقامتگاه کلبه ایسکیمویی موغان یوردو

(1 نظر)
تمیز و خوب بود میزبان خیلی خونگرم بودند و دسترسی مناسبی داشت
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.