مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان

35 کیلومتری جنوب شرقی شهر كرمان و در فاصله 6 كیلومتری ماهان در مسیر جاده كرمان – بم
-
امتیاز کاربران
3
نظرات کاربران

معرفی مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان

امکانات اتاق های مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان

نمازخانه
تاکسی سرویس
اتاق چمدان
پاركينگ
مسلط به زبان انگليسی
روم سرويس
تبديل ارز
آتليه عكاسی
صندوق امانات
خشکشویی
چايخانه سنتی
كافی شاپ
كتابخانه
باغچه
نمای باغ
سالن چند منظوره
رستوران سنتی
حوض آب
فضای باغ در هتل
فروشگاه صنايع دستی
شربت خانه سنتی

نظرات کاربران برای مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان

(3 نظر)
ما در فصل سرما رفتیم اونجا و متاسفانه اتاق خیلی سرد بود و میزبان سعی داشت که با دو تا بخاری برقی اتاق یخ کرده را گرم کنه که با پیگیری بالاخره یک بخاری گازی برامون اوردن که البته اون هم چون بدون دودکش بود از ترس خفه شدن بعد از مدتی خاموش کردیم. نظافت نسبتا خوب بود برخورد میزبان هم خوب بود قیمت هک نسبت به محل واقعا زیاد بود. محیط باغ شاهزاده هم که دیگه حرفی توش نیست
رفتار و برخورد پرسنل خوب بود ولی انگار تا بحال مهمون نداشته بودند. همه جای سقف اتاق و سرویس بهداشتی رو تارعنکبوت گرفته بود بطوریکه خواهرزاده ده ساله ام می ترسید و شب به زور خواب رفت. زمانی که ما رسیدیم سرویس بهداشتی خیلی کثیف بود توالت ها شیلنگ نداشتند توالت فرنگی خراب بود و بدون شیلنگ مایع دستشویی و دستمال توالت نبود بعد از پیگیری و تماس یک گارگر اوردند تمییز کرد موقع شب هم هوا سرد بود بخاری خواستیم که یه دونه تحویلمون دادند که خراب بود با مصیبت تعمیرش کردند و اصلا گرمایی نداشت تا صبح از سرما لرزیدیم. اتاق سطل زباله و جالباسی یا رخت آویز نداشت صبح روز بعد هم با اینکه صبحانه رزرو شده بود گفتند صبحانه روی اتاق ها نیست ولی با اصرار ما قبول کردند و صبحانه هم دادند خلاصه کلی جلوی مهمونهام خجالت کشیدم و حیف اونهمه پول واقعا نمی ارزید
اصلا تا حالا صبحانه سرو نكرده بودند اما انصافا تلاش خوبي داشتن
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان

مهمانان مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانسرا باغ شاهزاده ماهان را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.