امکانات اتاق های مهمانپذیر اردیبهشت همدان

سرویس بهداشتی ایرانی
سرویس فرنگی
خدمات خانه داری
نمازخانه
جعبه کمک های اولیه
اتاق چمدان
اینترنت رایگان و نامحدود در لابی
گشت غیررایگان
روم سرويس
تلویزیون در لابی
کپسول آتشنشانی در راهرو
کپسول آتش‌نشانی در لابی

نظرات کاربران برای مهمانپذیر اردیبهشت همدان

(29 نظر)
نقاط قوت:
یخچال تلویزیون مناسب حمام مناسب تمیز بودن حمام و سرویس بهداشتی
نقاط ضعف:
یخچال تلویزیون مناسب حمام مناسب تمیز بودن حمام و سرویس بهداشتی
از نظر امنیت مناسب بود و در مرکز شهر بود برای من که وسیله نقلیه نداشتم خیلی خوب بود.صبحانه سه نوع داشت پک کامل که شامل حلوا ارده و عسل و دو نوع مربا و پنیر و نان بود و املت و نیمرو.من در اتاق پشتی اقامت داشتم که شبها آروم بود و روزها سر و صدا داشت که برای گردشگر مسئله ای ایجاد نمی کند چرا که بیشتر اوقات بیرون است.کولر کار می کرد و خنک بود واقعاً.یک میز و صندلی برای خوردن غذا بود و یک لیوان و یک پارچ هم بود و همچنین دستمال کاغذی هم بود.شامپو و صابون کوچکی در حمام بود اما حوله نداشت.تنها نکته منفی اتاق فرش و تشک یکم نامناسب بود که با توجه به همه موارد میشه چشم پوشی کرد.
نقاط قوت:
برخورد پرسنل بسیار مناسب است. نظافت اتاق و سرویس مطلوب بود. امنیت مناسب است. تلویزیون اتاق مناسب بود. آب گرم حمام مناسب بود. وضعیت تخت اتاق مطلوب بود. اتاق های پشتی که به خیابان اصلی مشرف نیست آرام و بی سر و صدا بود. نور اتاق و نورگیر اتاق مناسب بود. جا رختی اتاق مناسب بود. شوفاژ اتاق گرم بود ولی فضای اتاق بطور کلی گرم است ولی در زمستان مناسب است. تعداد پریزهای برق اتاق مناسب است. دمپایی برای اتاق و سرویس مناسب بود. سر و صدای راهرو عمومی زیاد نیست و آرام است ولی صدای باز و بسته شدن درب اتاق های مشرف کمی زیاد است. برای من که خودروی شخصی نداشتم وضعیت مکانی و دسترسی چون در مرکز شهر است عالی بود ولی کسی که خودروی شخصی دارد باید وضعیت ترافیک خیابان و محدوده طرح ترافیک را در نظر داشته باشد.
نقاط ضعف:
برخورد پرسنل بسیار مناسب است. نظافت اتاق و سرویس مطلوب بود. امنیت مناسب است. تلویزیون اتاق مناسب بود. آب گرم حمام مناسب بود. وضعیت تخت اتاق مطلوب بود. اتاق های پشتی که به خیابان اصلی مشرف نیست آرام و بی سر و صدا بود. نور اتاق و نورگیر اتاق مناسب بود. جا رختی اتاق مناسب بود. شوفاژ اتاق گرم بود ولی فضای اتاق بطور کلی گرم است ولی در زمستان مناسب است. تعداد پریزهای برق اتاق مناسب است. دمپایی برای اتاق و سرویس مناسب بود. سر و صدای راهرو عمومی زیاد نیست و آرام است ولی صدای باز و بسته شدن درب اتاق های مشرف کمی زیاد است. برای من که خودروی شخصی نداشتم وضعیت مکانی و دسترسی چون در مرکز شهر است عالی بود ولی کسی که خودروی شخصی دارد باید وضعیت ترافیک خیابان و محدوده طرح ترافیک را در نظر داشته باشد.
در مجموع خوب است اگر نقاط ضعف جزیی برطرف شود به نسبت قیمت عالی می شود.
بخش پذیرش بداخلاق ولی بخش آشپزخانه از نظر اخلاق عالی
از نظر نظافت بسیار تمیز هستش پرسنل بسیار خوش برخورد مشکل نبود پارکینگ مناسب در اطراف مهمانسرا هستش
سلام از لحاظ موقعیت نسبت به اماکن تاریخی عالی است تمیزی قابل قبول بود برای ورود پله های بدی داشت امکانات اتاق از لحاظ کمیت خوبه اما کیفیت ندارند ولی با کمی هزینه بیشتر می توان هتل گرفت که انتخاب خیلی بهتری است
تمیز و مرتب بود هم اتاق هم سرویس بهداشتی واینکه تلویزیون هم داشت محیط مهمانپذیر آرام بود و پرسنل خوش برخورد و محترم بودن
عالی
سلام جای شلوغی هست البته تو دل بازار. و جای پارک ماشین نداری پارکینگ نزدیک نیست. خود مهمانسرا برای مجردی خوبه واسه خانواده خیر. ملحفه هاتمیز نبودند. صبح اب سرد بود .
بخش های هتل عالی و بی نقص و ایراد هستن کارکنان هم بسیار خوب و درجه۱ هستن
در کل مهمان پذیر خوبی هست کارکنان رفتار مناسب با احترام دارن و تمیزی محیط و اتاقی که در اختیارم گذاشتن خوب بود
مدیریت و کارکنان رفتار بسیار محترمانه داشتنت عالی بودن. خدمات مهمانپذیر به نسبت قیمت بسیار خوب بود. محیط آروم و مناسبی داره در کل راضی بودم و در برگشت مجدد به همدان حتما انتخاب اولم خواهد بود.
بسیار مهمانپذیر تمیز با کارکنان فوق العاده هست همه چیز عالی بود ممنون تاریخ ورود من بین 7 تا 11 خرداد ماه 1400بود فقط اگر مجبور به باز کردن پنجره ها شدید چون هتل در قلب شهر هست که دسترسی به همه نقاط راحت کرده یکم سر و صدا زیاد هست در کل از هر هتلی هم بهتر هست هم دسترسی راحت تر و کارکنانی فوق العاده
با سلام، هتل از لحاظ آرامش و دسترسی به همه جا و تمیزی سرویس ها خوب بود، به جز از تمیزی تخت ها از همه چی راضی بودم هتل آرومیه و حس خوبی داره، کارکنان خوش برخورد و مسولیت پذیر تشکر از شما
Besiyar Awli
من سفر زیاد میرم و میتونم بگم برای اولین بار طی این سال‌ها با یک مسافرخونه‌چی کلاهبردار روبرو شدم. وقتی سر ظهر، خسته و کوفته رسیدیم همدان، اولین مسافرخونه‌ای که رفتیم اینجا بود. یه نفر بیشتر اونجا نبود برای دریافت مسافر و کلید دادن به اتاقا که همون بدو ورود بدون هیچ سلامی پرسید از کدوم شهر میاین! گفتیم مگه فرقی هم میکنه. دوباره سوالش رو پرسید و وقتی فهمید از کلانشهر میایم قیمت یک شب رو بسیار بسیار بیشتر از اون قیمت مصوب مسافرخونه‌ها گفت. در حدی که انگار داشتی پول یه شب هتل درجه ۲ میدادی. وقتی گفتیم منصرف شدیم و اومدیم بریم بیرون اومد دنبالمون که پایین‌تر میگیرم. وقتی همراهم نصحیتش کرد که شما نباید این سوال رو بپرسید که طرف از کجا اومده و به تناسبش پول بیشتری بگیرید، با بی ادبی گفت برید بیرون اتاق نداریم! خلاصه از شانس خوب ما دقیقا ۱۰ قدم بالاترش یه مسافرخونه دیگه بود که مالکش همون قیمت مصوب رو میگرفت و تو شهر غریب الاخون والاخون نشدیم. این اولین و اخرین تجربه‌ی من از مواجهه با یک مجموعه‌دار بلانسبتت بی‌شخصیت بود. حیف که همه‌چی تو این مملکت بی در و پیکره و قاعدتا طرف هنوز همونجوری مردم بیچاره رو میچاپه. اینارم اینجا نوشتم نه از روی کینه بلکه خواستم بگم دوستان حواسشون رو بیشتر جمع کنن.
حقیقت اینکه من از لحاظ تمیزی و رعایت موارد بهداشتی چون ناراضی بودم کلا یک شب موندم و نمره خوبی به این مهمانخانه نمیدم ملحفه ها کثیف بودن معلوم بود شسته نشده بودن به هرجای اتاق پا میذاشتی پر از موی سر بود از همه مهمتر توالت ایرانی داخل سوئیت نبود حتما باید لباس میپوشیدی میرفتی داخل راهرو و کلا من راضی نبودم از برخورد کارکنانش هم فقط من با یکیشون برخورد داشتم یه بنده خدا رزروشنن بود که خداییش مودب و با اخلاق بود از همه مهمتر نبود پارکینگ برای ماشین چون من ماشین رو داخل خیابون جلوی درب هتل پارک کردم از صبح اول وقت با راننده تاکسی هی پیغام که بیا ماشین رو بردار وگرنه چنین میشه و چنان
سلام. مناسب بود به خصوص تخفیف رزرو اینترنتی -جدای از آن رفتار میزبان بسیار مودبانه و همراهی خوب بود.تشکر از شما
همه‌چیز خوب و عالی
از نظر بهداشتی عالی بود و کارکنان خوش برخوردی داشت
از نظر امنیت عالی بود و همه جا دوربین داشت و پرسنل حرف نداشتن. نسبت به قیمتش خیلی خوب بود و تمیز بود
تمیز بود
هتلی بسیار ارام و خوب و قابل دسترس از نظر مکانی به همراه کارکنانی متشخص و محترم4
دسترسی آسان به تمامی نقاط شهر
فوق العاده خوب و در دسترس به تمامی نقاط شهر
جایی راحت برای سکونت، واقع در مرکز شهر و دسترسی راحت به اماکن تفریحی و بازار و امکانات شهری
نبود پارکینگ مجبور شدیم از پارکینگ های عمومی استفاده کنیم . البته بخاطر قرارداشتن تو مرکز شهر دسترسی به نقاط تاریخی و گردشگری راحت بود و میشد پیاده به خیلی هاشون رفت که واقعا عالی بود ولی بخاطر نبود پارکینگ باید هزینه جدایی برای پارک ماشین چه در پارکینگ چه در خیابون پرداخت می کردی.
امکانات به نسبت مهمانپذیر بودنش خوب بود ولی مبلغ دریافتی بابت هر شب تقریبا" معادل هتل بود من یک شب در این مهمانپزیر بودم هرشب ۱۴۳ هزار تومان پرداخت کردم
همه ی بخش ها خوب بودن، اخلاق کارکنان بسیار خوب بود، فقط باید بگم بعضی دوستان گفته بودن صبحانه سلف سرویس هستش باید بگم که اینجوری نبود، ولی در کل خووب بود، تنها مشکلش این بود که سرویس داخل اتاق فرنگی بود و بعضی وقتا بوی فاضلاب خیلی بدی از داخل کولر میومد داخل ولی از نظر مکان و نزدیکی به جاهای دیدنی خیلی خوب بود پارکینگ هم پایین مهمانپذیر بود که عالی بود در کل جای خوب و تمیزی بود و پیشنهاد میکنم
دسترسی عالی و برخورد خوب پرسنل مهم ترین فاکتور این مهمانپذیر ولاغیر مهم ترین چیزی که در بدو ورود به اتاق به شدت ازاردهنده بود بوی نم فرش بود با اینکه اتاق وی ای پی شون بود ولی واقعا ازاردهنده بود ،نمیدونم دلیل لزوم بودن فرش تو اتاق چی بود. به دلیل اینکه مهمانپذیر در مجاورت بازار محلیه از سروصدای محیط بی نصیب نمیمونین ، ما مجبور شدیم تا اخرشب بیرون بمونیم تا از میزان سروصدا کم بشه و بتونیم استراحت کنیم متاسفانه هزینه هتلها تو شهر همدان خیلی بالاست و ما مجبور به انتخاب این مهمانپذیر شدیم درحالیکه در طول سفرمون ، با همین هزینه تو شهرهای دیگه از هتلای خیلی خوبی استفاده کردیم.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانپذیر اردیبهشت همدان

مهمانان مهمانپذیر اردیبهشت همدان در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانپذیر اردیبهشت همدان از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانپذیر اردیبهشت همدان بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانپذیر اردیبهشت همدان رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانپذیر اردیبهشت همدان را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.