مهمانپذیر سعادت همدان

همدان - انتهای خیابان باباطاهر - 150 متر پیاده از انتهای خیابان باباطاهر به ابتدای خیابان اکباتان - جنب بانک ملی
-
امتیاز کاربران
7
نظرات کاربران

معرفی مهمانپذیر سعادت همدان

نظرات کاربران برای مهمانپذیر سعادت همدان

(7 نظر)
مناسب برای خانواده نیست، محل کثیف و نامناسبی است.
سلام. به نظرم بزرگترین ایرادی که داشت اینه که کثیف بود. سرویس بهداشتی جدا برای آقایان و خانم ها وجود نداشت، که این برای ما که کلا خانوم بودیم یکم ناخوشایند بود. وگرنه موقعیت مکانیش عالی بود. اگه یکم بهش برسنو تمیزش کنن در کل بد نیست.
ضعیف بود، اتاق های تاریک، تخت های اضافه، سرویس بهداشتی ضعیف، شلوغ و پر سرو صدا
به‌نظر من ، اتاقها خیلی کوچیک بود من در خواست اتاق دو تخته کرده بودم ولی اتاق سه تخته به من دادند که درب اتاق رو باز میکردید باید میرفتید روی تخت انقدر کوچیک بود و یکی از تخت ها هم شکسته بود که به من گفتند اتاق بهتری ندارند ، ولی کارکنان هتل رفتار خوبی داشتند چون در مرکز شهر قرار گرفته بود از نظر رفت و آمد خیلی عالی بود
با سلام و احترام بنده پس از دیدن تصاویراتاق های مهمانپذیر تصمیم به رزرو یک شب کردم. به جهت اینکه برای رفع خستگی میان راه یک شب را در این مهمانپذیر سپری کنیم. با توجه به هزینه دریافتی و عنوان مهمانپذیر انتظار خدمات هتل را به هیچ عنوان نداشتیم و تنها انتظار ما یک تخت راحت و نیمه استاندارد برای خواب بود. حتی ملافه تمیز همراه خود برده بودیم برای احتیاط و چه کار خوبی کردیم چون همگی استفاده شد. بنده یک اتاق سه تخته همراه با سرویس بهداشتی رارزرو کرده بودم. متاسفانه تشک تمامی تخت ها بسیار فرسوده و کاملا فرو رفته بود و حتی نمی توانستید ده دقیقه بر روی تشک فرور رفته و گود بخوابید. از طرفی صدای جیر جیر تخت ها با کوچکترین حرکت بلند میشد. در اتاق یک یخچال هم بود که به کار ما نمی‌آمد ولی هر بیست دقیقه همچون شلیک گلوله صدای بلندی میداد و با وجود شرایط سخت تا چشمهایت گرم میشد از خواب میپریدی. البته ما خواستیم بر روی زمین دراز بکشیم که حداقل از کمردرد در امان باشیم ولی در یک اتاق 10 متری سه تخت گذاشته بودند که هیچ جایی وجود نداشت که بتوانیم بر روی زمین بخوابیم. مشکل دیگری که خواهش می کنم در توضیحات این مهمانپذیر اضافه شود این است که در ابتدای میدان امام خمینی واقع شده و اخیرا میدان امام خمینی و خیابان های اطرافش سنگ فرش است و نمی توان با اتومبیل به اینجا رسید. ما در بدو ورود به همدان مجبور شدیم یک ساعت ونیم اطراف محل را بگردیم و با مسافت بسیاردوری یک پارگینگ طبقاتی پیدا کردیم و اتومبیل را در آنجا گذاشتیم و پس از برداشتن وسایل ضروری با بیست دقیقه پیاده روی از روی سنگفرش ها به مهمانپذیر رسیدیم. به هیچ عنوان این مهمانپذیر توصیه نمی شود و خاطره بدی را برای ما بر جا گذاشت. ما یک هفته در هتل زریوار اقامت بسیار عالی را تجربه کردیم و در راه بازگشت برای رفع خستگی یک شب را در این مهمانپذیر گذراندیم و مانند شکنجه بود. تا جایی که به محض روشن شدن هوا حدود پنج و نیم صبح از مهمانپذیر خارج شدیم و مطمئن هستم اگر شب را رانندگی می کردیم و به منزل میرسیدیم خستگیمان بسیار بسیار کمتر از آن بود که بر روی تختها و تشکهای خراب شب را به صبح رساندیم. خواهش می کنم این نظررا منتشر کنید چون واقعها دوست ندارم فرد دیگری چنین خاطره ای از یک شهر توریستی داشته باشد. سپاس
مهمانپذیر برای سفر خانوادگی مناسب است.
اتاق های مهمانسرا در حد دو تخت بود که یه تخت در آن جا داده شد.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره مهمانپذیر سعادت همدان

مهمانان مهمانپذیر سعادت همدان در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان مهمانپذیر سعادت همدان از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت مهمانپذیر سعادت همدان بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات مهمانپذیر سعادت همدان رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات مهمانپذیر سعادت همدان را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.