هتل پارتیا گرگان

گرگان، بلوار نهارخوران
-
امتیاز کاربران
1
نظرات کاربران

معرفی هتل پارتیا گرگان

(هتل ۵ ستاره پارتیا در حال احداث می‌باشد...). مجموعه چند منظوره پارتیا گرگان با کاربری تجاری، تفریحی، اقامتی یکی از بهترین های کشور از نظر زیبایی و تجهیزات و از بزرگترین های شمال کشور است. احداث این مجموعه در خیابان ناهار خوران گرگان که معروفترین منطقه این شهر می‌باشد، توجه بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. هتل ۵ ستاره پارتیا با ۲۸۸۰۰ مترمربع زیربنا در ۱۷ طبقه بنا شده است. استفاده از به روزترین تجهیزات هتلی در سطح جهانی و رعایت تمامی نکات هتلداری این مجموعه را در نوع خود منحصر به فرد گردانیده است. مجاورت این مجموعه به رشته کوه های البرز از یک طرف و دشت وسیع گرگان از طرف دیگر چشم اندازی زیبا و بی نظیر را برای میهمانان رقم خواهد زد. از ویژگی‌های جذاب این مجموعه می‌توان به تجمع تمدن های مختلف دنیا از جمله ایرانی- اسلامی، چینی، آفریقایی، اروپایی و هندی که در طبقات مختلف پیاده سازی شده است، اشاره کرد. این هتل هم اکنون در حال ساخت بوده و در آینده نزدیک به عنوان برگترین و مجلل ترین هتل های شمال کشور اماده ارایه خدمات خواهد بود.
توضیحات بیشتر

نظرات کاربران برای هتل پارتیا گرگان

(1 نظر)
نقاط قوت:
ندارد
نقاط ضعف:
وجود ندارد
هتلی که هنوز و ساخته نشده و نخواهد شد چطور بهش ۵ ستاره میگید؟ اینهمه تعریف و تمجید هم از هتلی که وجود ندارد میکنید!!!
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره هتل پارتیا گرگان

مهمانان هتل پارتیا گرگان در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان هتل پارتیا گرگان از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت هتل پارتیا گرگان بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات هتل پارتیا گرگان رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات هتل پارتیا گرگان را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.