اقامتگاه "پیر غار" اتاق ۳۰ متری 2

چهارمحال و بختیاری - فارسان
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
1 تا 6 نفر

درباره این ویلا

اقامتگاه بومگردی "پیر غار" روستای توریستی تاریخی ده چشمه، شهرستان فارسان استان چهار محال بختیاری واقع شده است. اقامتگاه بومگردی "پیر غار" در زمینی به مساحت ۷۵۰ متر مربع بنا شده است و دارای ۸ اتاق اقامتی با متراژ های ۳۰، ۵۰ و ۷۰ متری می باشد. کلیه اتاق های مجموعه فقط از لحاظ متراژ با هم تفاوت دارند. همه ی اتاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه مجزا می باشند. به دلیل حفظ معماری سنتی اتاق های اقامتگاه "پیر غار" فاقد تخت هستند. همچنین میهمانان می توانند وعده های غذایی ناهار و شام را به رستورانی که در مجموعه قرار دارد سفارش دهند و میل نمایند. از آثار تاریخی روستای ده چشمه میتوان: کتیبه سنگی وتاریخی پیرغار, سنگ قبله, شیرسنگی و قلعه را نام برد. کتیبه ها و سنگ نوشته های به جامانده دراین روستا به دوره قاجاریه مربوط است.

قوانین

امکان ورود حیوانات خانگی: ندارد
امکان برگزاری مراسم: ندارد
ارایه مدارک معتبر مطابق قوانین سایت الزامی است.
به همراه داشتن مدارک محرمیت الزامیست


جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 6 نفر

امکانات

  • حمام
  • صبحانه
  • گرمایش
  • باربیکیو
  • تجهیزات آشپزی
  • اینترنت وایرلس
  • پاركينگ
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
110,000
تومان
درخواست رزرو
مبنای قیمت هزار تومان است.

نظرات کاربران برای اقامتگاه "پیر غار" اتاق ۳۰ متری 2

(3 نظر)
قیمت خوب و مناسبی داشت با توجه به مظافت و امکاناتی که داشت و همون چیزی بود که میخواستیم. دسترسیش هم راحت بود و به خدمات رفاهی دسترسی خوبی داشت.
مشکل دستشویی دارد و سقف دستشویی آب میداد که تا آخر هم درست نشد .در آگهی گفته شده که صبحانه دارد ولی نداشت وای فای هم که اونقدر ضعیف بود که عملا نداشت وسایل آشپزخانه هم نداشت ولی فضای صمیمانه ای داشت و نزدیکی ش به پیرغار و محلش جای خوبی بود در کل اگر با آگهی تطابق داشت بهتر بود. نسبت به قیمت و اینکه افزایش تعداد رو قیمتش تاثیر نداشت خوب بود گرمایشش هم خوب بود سرد نبود اصلا
سرویس بهداشتی مشکل داشت ولی تمیز بود و میزبان خوب بودند به این قیمت نمی ارزید
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.