خانه ویلایی یک خوابه در بروجرد

لرستان - بروجرد
ویلا
5 تا 10 نفر
2 اتاق
1 تخت دابل

درباره این ویلا

از جمله امکانات خانه ویلایی می توان به آبنما،سرویس فرنگی سیار، قفس پرنده بزرگ، وایفای رایگان، باربیکیو،بخاری گازی، کولر آبی، تختخواب دو نفره اشاره کرد.

قوانین

به همراه داشتن مدارک شناسایی الزامی میباشد، از آوردن حیوانات خانگی معذوریم، زوجین حتما مدارک محرمیت به همراه داشته باشند. برگزاری هر گونه جشن میهمانی و سر صدای زیاد ممنوع است. به همراه داشتن مدارک شناسایی الزامی میباشد، از آوردن حیوانات خانگی معذوریم، زوجین حتما مدارک محرمیت به همراه داشته باشندو اقامتگاه قابل اجاره به مجردین نمیباشد برگزاری هر گونه جشن میهمانی و سر صدای زیاد ممنوع است.

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
تعداد اتاق: 2
ظرفیت استاندارد: 5 نفر
حداکثر ظرفیت: 10 نفر

امکانات

  • تلویزیون
  • مبلمان
  • حمام
  • کولر آبی
  • گرمایش
  • باربیکیو
  • تجهیزات آشپزی
  • پاركينگ
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
200,000
تومان
درخواست رزرو

نظرات کاربران برای خانه ویلایی یک خوابه در بروجرد

(4 نظر)
با توجه به امکاناتش قیمتش بالا بود اما خوب بود راضی کننده بود
جای خوبی بود تر و تمیز بود دسترسیش هم خیلی راحت بود چون به شهر نزدیک بود
خانواده ما دو شب اقامت خوبی داشتیم.گرچه ظاهر حیاط و محوطه با تصاویر سایت مطابقت داشت و علی رغم کوچک بودن، جذاب بود، اما داخل سوییت کمی محقرتر و مستهلک تر بود. آقای نظامی و خانواده در همسایگی سوییت زندگی می کردند و بسیار مهربان و مهمان نواز بودند.محل، محله ای مسکونی در منطقه زیبای گلدشت واقع شده بود.پارکینگ مسقف، ظرفیت دو اتومبیل داشت که یکی توسط خود ایشان استفاده می شد(در کوچه جای پارک هست) کلید کنترل چراغانی زیبای محوطه، در اختیار میزبان بود(در همسایگی) توالت و حمام یکجا بود.فشار آب شرب خیلی خوب و آب داغ فوق العاده بود علیرغم رزرو در ایام تعطیلی، هیچ گونه افزایش قیمتی لحاظ نکرده بودند. سوییت، ظرفیت پذیرایی بیش از پنج نفر را ندارد. وسایل آشپزخانه مانند یخچال و گاز و سینک و لوازم آشپزی، نیاز به نوسازی دارد.
خیلی عالی و تمیز بود میزبانیشون هم خوب بود به امکانات رفاهی مثل سوپرمارکت نزدیک بود محیطش ساکت و اروم بود و حیاط قشنگی داشت
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.