اقامتگاه بومگردی "بابا جعفر" اتاق سنتی 1

قزوین - الموت
نوع اقامتگاه
ویلا
ظرفیت اقامتگاه
4 تا 5 نفر

درباره این ویلا

اقامتگاه بومگردی "بابا جعفر" در روستای فشک الموت غربی شهرستان قزوین، در زمینی به مساحت 365متر واقع شده است. فشک روستایی است در دهستان رودبار در بخش رودبار شهرستان از شهرستان قزوین در استان قزوین. این روستا با دارا بودن جنگل‌های انبوه سرشار از فندق و زغال اخته می‌باشد . از همسایه‌های روستا می‌توان به روستاهای تلاتر رشکین قسطین و آکوجان نیز اشاره کرد. فندق و زغال اخته دو محصول عمدهٔ این بخش می‌باشند که به عنوان اصلی‌ترین منبع درآمد روستاییان محسوب می‌شود. اَلَموت نام منطقه ای در استان قزوین است که خود متشکل از دو بخش الموت غربی و الموت شرقی در رشته‌کوه‌های البرز، واقع در شمال شرقی یکی از بخش‌های شهرستان قزوین در استان قزوین میباشد.اقامتگاه دارای 4 اتاق اقامتی قدیمی و سنتی، با متراژ 18 متر است که هر کدام ظرفیت های متفاوتی از 5 تا 8 نفر دارند. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اتاق ها مشترک با یکدیگر بوده و بر روی ایوان قرار دارند. ایوان نیز ویوی زیبایی رو به طبیعت دارد. در اقامتگاه امکان فراهم کردن وعده های غذایی با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. همچنین اشپزخانه ای عمومی جهت استفاده مشترک مهمانان تعبیه شده است و کباب پز هم برای درست کردن کباب قرار داده شده است.

قوانین

امکان ورود حیوانات خانگی: ندارد
امکان برگزاری مراسم: دارد
ارایه مدارک معتبر مطابق قوانین سایت الزامی است.
همراه داشتن مدارک محرمیت برای زوجین الزامی است

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
ظرفیت استاندارد: 4 نفر
حداکثر ظرفیت: 5 نفر

امکانات

  • سرویس فرنگی
  • حمام
  • گرمایش
  • تراس
  • باربیکیو
  • تجهیزات آشپزی
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی "بابا جعفر" اتاق سنتی 1

(4 نظر)
واقعا فوق‌العاده بود، من بعدا حتما دوباره میرم. صاحبخانه رفتار بسیار معدب و مهمان نوازی داشتند.
میزبان بسیار انسان مهمان نواز و باشخصیتی بودند نظافت سرویس دستشویی مناسب نبود ما درخواست صبحانه کردیم صبحانه محلی دلچسب برای ما آوردند رختخواب ها تمیز نبود اتاق روبروی ما دو‌نفر آقای مجرد پذیرش شده بودند که خوب با توجه به اجبار برای استفاده از فضاهای مشترک جالب نبود
میزبان برخورد خوبی داشتند نظافت و دسترسی خوب بود و نسبت به مبلغ ارزش داشت
در مجموع خوب بود میزبان هم پیگیر بودند
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.