اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه

استان اصفهان - ابیانه (کیلومتر 60 آزادراه کاشان به نطنز) - 40 متر بعد از آتشکده هارپاک - مقابل کافی شاپ هارپاک
-
امتیاز کاربران
9
نظرات کاربران

نظرات کاربران برای اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه

(9 نظر)
همه عالی بودند
من در کل چون سفرم به محیط روستایی ابیانه بود خب دوس داشتم وسط روستا باشم که این اقامتگاه دقیقا وسط روستاس و خیلی جالبه و بافتش قشنگه و روستاییه تخت و چای ساز و سرویس نوساز داشت ما استکان نداشتیم و قند نداشتیم که میزبان همه چیز در اختیارمون گذاشتن و خیلی آدم با حوصله و خونگرم و مهمان نوازی بودن ما همونجا کلی عکسم گرفتیم تو مجموعه لباس محلی کرایه میدادن و عکاسی انجام میدادن. در کل خاطره خیلی خوبی بود و با توجه به قیمت من از اقامت راضی بودم .
اتاق ها بوی بدی میداد ، تمیزی اتاق در حد خیلی ضعیف بود، قیمت نسبت به امکانات زیر صفر بود، تنها نکته مثبت ، موقعیت مکانی اقامتگاه بود...
هیچ کدام از اطاق ها پنجره ندارد و سقف بسیار کوتاه است فضای هتل بیشتر شبیه انباری و اطاق زیر شیروانی است نداشتن صبحانه با توجه به قیمت هتل پذیرش هتل برخورد خوب ولی بسیار نا مرتب و در شان پذیرش یک مهمان نبود
در کل باتوجه موقعیت جغرافیایی مکان اقامتگاه و امکانات منطقه موجه و معقول به نظر میرسید
ضعیف
در کل برای اون منطقه خوب بود. فقط یک موردبوی سیگار در اقامتگاه و اتاق ها وجودداشت ،حتما توجه داشته باشید که مسافت حدود 300 متر ماشین رو نیست و باید پیاده طی بشه.
فضایی کوچک و نامناسب داشت اما مدیر خوش برخوردی دارد
سطل هاي زباله پر بودند،ملحفه ها كثيف بودند،پتو ها بدون روكش وغير بهداشتي يك گوشه اتاق روي هم سوار بودند و دستشويي تمييز نشده بود و كثيف بود. لوله هاي بخاري بايد چك شود. درز پنجره ها كاملاً باز بود و سوز مي آمد.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ درباره اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه

مهمانان اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه در سایت‌های مختلف چه نظراتی نوشته‌اند؟

همه نظرات مهمانان اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه از تمامی سایت‌های رزرواسیون را در مورد امکانات هتل، کیفیت خدمات، برخورد کارکنان، مزایا و معایب هتل در سایت سلطان سفر مشاهده کنید. برای مشاهده نظرات کلیک کنید.

کدام سایت ارزانترین قیمت را ارائه می‌دهد؟

سلطان سفر با مقایسه قیمت اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه بر روی سایت‌های مختلف از جمله اسنپ تریپ، اقامت24، جاباما، هتل یار و ده‌ها سایت دیگر، ارزان‌ترین قیمت را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای مقایسه قیمت و رزرو هتل کلیک کنید.

همه عکس‌ها و امکانات اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه رو کجا می‌تونم ببینم؟

سلطان سفر مجموعه‌ای کامل از تصاویر و امکانات اقامتگاه بوم گردی هارپاک ابیانه را از همه سایت‌های معتبر رزرو گردآوری کرده است. برای مشاهده کلیک کنید.