اقامتگاه کلودنگ

هرمزگان - قشم
ویلا
1 اتاق

درباره این ویلا

اقامتگاه بومگردی کلودنگ در جزیره قشم روستای دهخدا واقع شده است. این اقامتگاه سنتي (كاشانه مهمان) دارای فضايي آرام و سنتي همراه با غذاهاي محلي و دريايي و لبنيات محلي و نان هاي محلي است، در كنار خانواده اي مهربان و مهمان نواز، که این خدمات را در اختيار شما مي گذارند، لحظات لذت بخشی در انتظار شماست. -اقامتگاه دارای 8 اتاق و پذیرش ظرفیت 30 نفر را دارد. وعده ها: صبحانه، ناهار، شام امکان سفارش غذای خاص خدمات اقامتگاه: در این اقامتگاه سنتی غذای محلی و دریایی، ماست محلی، نان خانگی و محلی سرو می شود.تور های جاذبه های جزیره در این اقامتگاه برگزار می شود علل خصوص تور شتر سواری و تور ماهیگیری امکانات: اینترنت، حمام مشترک، دستشویی مشترک، پارکینگ اختصاصی، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، پرداخت با کارت اعتباری، آب، برق، گاز راه های دسترسی: موقعيت مركز جزيره فاصله تا فرودگاه 10 دقیقه با اسكله ي ماشين بر 22 دقيقه با اسكله ي قشم 55 دقيقه

قوانین

قوانین و مقررات اقامتگاه بوم گردی کلودنگ قشم ساعت تحویل اتاق: ساعت 14 ساعت تخلیه اتاق: ساعت 12 قانون کنسلی هتل قانون خردسال هزینه برای اقامت کودکان زیر 6 سال رایگان، بین 6 تا 10 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای 10 سال نفر اضافه محاسبه می شود. اطلاعات مهم دیگر اقامتگاه بوم گردی کلودنگ از پذیرش صیغه نامه معذور می باشد.پذیرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر است.اقامتگاه بوم گردی کلودنگ در روستای دهخدا و با فاصله 60 کیلومتری از شهر قشم قرار دارد.به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک، برخی اتاق های این اقامتگاه فاقد حمام، سرویس بهداشتی و تخت هستند، برای آسایش هرچه بیشتر مهمانان، حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی در محوطه اقامتگاه تعبیه شده است. شایان ذکر است اتاق های این مجموعه نیز فاقد یخچال و تلویزیون هستند. یخچال به صورت عمومی داخل ساختمان اقامتگاه وجود دارد که در صورت هماهنگی قبلی با پرسنل این مجموعه امکان استفاده از آن برای گردشگران فراهم شده است. مهمانان عزیزی که به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستند، می توانند در اقامتگاه بومگردی طعم زندگی به سبک سنتی را تجربه کنند.

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
تعداد اتاق: 1

امکانات

  • تلویزیون
  • یخچال
  • پارکینگ
  • فضای سبز
  • سرویس فرنگی
  • حمام
  • گرمایش
  • حیاط
  • بخاری گازی
  • پاركينگ
این اقامتگاه توسط سایت ایران هتل آنلاین غیرفعال شده است.

نظرات کاربران برای اقامتگاه کلودنگ

(2 نظر)
بسیار مهمان نواز و خوش برخورد بودند و آدم احساس غریبه بودن در جمعشون نمی کرد و اگر مشکل و موردی پیش می آمد با تمام وجودشون سعی در رفع آن داشتند.
رفتار بسیار خوبی داشتند اما بهترمی شد اگر برای مهمانان سرگرمی و تفریحی تدارک می‌دیدند یا از خوراکی های محلی آنجا داشتند اتاقها ساده بودند.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.