اقامتگاه "امی وی جا" اتاق شباهنگام

گیلان - رشت
ویلا
2 تا 3 نفر
2 تخت

درباره این ویلا

اقامت در این خانه سنتی به همراه صبحانه (تخم مرغ، پنیر،مربا و چایی) است. همچنین گردشگران می توانند وعده های غذایی ناهار و شام خود را به کافی شاپ و رستوران واقع در اقامتگاه سفارش دهند. کلیه اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و مهمانان می توانند از 4 سرویس بهداشتی مشترک (ایرانی و فرنگی) و حمام که در محوطه قرار دارد استفاده نمایند. سرمایش و گرمایش اتاق ها با بخاری هیزمی و کولر اسپیلت هست. امکان پارک ماشین در کوچه اختصاصی تحت نظارت اقامتگاه. آنتن دهی 3G.

قوانین

به همراه داشتن مدارک شناسایی الزامیست. با توجه به فضای شاد و فرهنگی اقامتگاه ما که باید از نزدیک ببینید نیازی به سرو قلیان نیست و کلا قلیان ممنوع هستیم. اقامت برای کودکان تا 10 سال رایگان است.

جزییات

ساعت ورود: 12:00
ظرفیت استاندارد: 2 نفر
حداکثر ظرفیت: 3 نفر
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
250,000
تومان
درخواست رزرو

نظرات کاربران برای اقامتگاه "امی وی جا" اتاق شباهنگام

(4 نظر)
من به همراه همسرم يك شب اقامت فراموش نشدني رو در كنار جناب نظر پرور كنار و مهمانان گراميشان تحربه كرديم و مطمينا باز هم مهمانشان خواهيم شد. مرسي از فضاي دلنشيني كه فراهم كردند.
از اون جاهایی عه که میتونین برین عکس بندازین و به دوستان خارج از کشورتون پز بدین !!
خیلی خوب بود هم نظافتش هم رفتار میزبان و هم غذاشون
وقتی اقامتگاه بومگردی رو برای سفرم انتخاب کردم، واقعا انتظار نداشتم انقدررر تمیز باشه. همه ی ملحفه ها تازه عوض شده بود. سرویس بهداشتیها خیلی تمیز و نو بود.اتاقم مرتب و زیبا بود. برخورد میزبان بسیار حرفه ای و مثبت بود و خیلی خون گرم بودن. صبحانه ی بی نظیر محلی که روی اقامت بود. نهار هم از منوی همون جا سفارش دادم که هم قیمت خوبی داشت. هم کیفیت غذای شمال خب نیاز به تعریف نداره. فضای باغ هم بزرگ و مناسب اقامت یک روزه بود و سرگرمی کافی برای مهمانان تدارک دیده بودن. در کل پیشنهاد میکنم حتما سر بزنین به این اقامتگاه. حتی لازم نیست ازش خارج بشین، همون جا به اندازه ی کافی امکانات برای استراحت و سرگرمی هست.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.