اقامتگاه "امی وی جا" اتاق دل ربا

گیلان - رشت
ویلا
2 تا 3 نفر
2 تخت

درباره این ویلا

اقامت در این خانه سنتی به همراه صبحانه (تخممرغ، پنیر،مربا و چایی) است. همچنین گردشگران می توانند وعده های غذایی ناهار و شام خود را به کافی شاپ و رستوران واقع در اقامتگاه سفارش دهند. کلیه اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی اختصاصی هستند و مهمانان می توانند از 4 سرویس بهداشتی مشترک (ایرانی و فرنگی) و حمام که در محوطه قرار دارد استفاده نمایند. سرمایش و گرمایش اتاق ها با بخاری هیزمی و کولر اسپیلت هست. امکان پارک ماشین در کوچه اختصاصی تحت نظارت اقامتگاه. آنتن دهی 3G.

قوانین

به همراه داشتن مدارک شناسایی الزامیست. با توجه به فضای شاد و فرهنگی اقامتگاه ما که باید از نزدیک ببینید نیازی به سرو قلیان نیست و کلا قلیان ممنوع هستیم. اقامت برای کودکان تا 10 سال رایگان است.

جزییات

ساعت ورود: 12:00
ظرفیت استاندارد: 2 نفر
حداکثر ظرفیت: 3 نفر
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
250,000
تومان
درخواست رزرو

نظرات کاربران برای اقامتگاه "امی وی جا" اتاق دل ربا

(1 نظر)
نکته اول‌ دسترسی هست که به نظرم عالیه‌ چون هم به رشت و انزلی نزدیک هست و هم از طرفی به قلعه رودخان و سراوان و... نظافت هم‌ کامل و عالی چه اتاق ها و چه‌ سرویس و حموم اما مهمترین نکته ای که میشه اشاره کرد برخورد بسیار گرم و صمیمی و محترمانه میزبان هست که وقتی مهمونشون شدین دیگه عضوی از خونوادشون هستین به تمامی سوالات ما پاسخگو‌ بودند و‌‌ ما مشعوف از اینکه چنین دوستانی پیدا کردیم
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.