ویلای شیک تمیز واقع در مجتمع خصوصی ساحلی

مازندران - نور
ویلا
4 تا 6 نفر
3 اتاق
2 تخت دابل

درباره این ویلا

این ویلا مجهز به سه کولر گازی اسپلیت است. آنتن دهی موبایل عالی (4G) است. پارکینگ سرپوشیده و غیر سرپوشیده کافی برای چند اتومبیل موجود است.

قوانین

امکان اجاره ویلا به مجرد ها وجود ندارد.کودکان بالای ۵ سال محاسبه میشه مدارک محرمیت لازم نیست امکان اجاره به مجردها وجود ندارد.

جزییات

ساعت ورود: 14:00
ساعت خروج: 12:00
تعداد اتاق: 3
ظرفیت استاندارد: 4 نفر
حداکثر ظرفیت: 6 نفر
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
780,000
تومان
1,120,000
تومان
درخواست رزرو
مبنای قیمت هزار تومان است.

نظرات کاربران برای ویلای شیک تمیز واقع در مجتمع خصوصی ساحلی

(2 نظر)
این ویلا به همراه دو ویلای دیگر در یک زمین ساخته شده. در این ویلا نه حریم خصوصی یک ویلای شخصی را دارید و نه از یک فضای شهرک مانند بهره می‌برید. تصاویر منتشر شده بیان کننده‌ی شرایط واقعی ویلا نیست و به نظرم با توجه به سایر ویلاهای موجود ارزش ویلا خیلی کمتر از قیمت اعلامی است (چه برای اول هفته، چه آخر هفته و تعطیلات) در ابتدای ورود ما به ویلا بوی نامطبوعی در ویلا وجود داشت که مجبور شدیم پنجره‌ها را باز کنیم که با تذکر مالک ویلا روبرو شدیم که پنجره‌ها را ببندیم چون اسپلیت روشن است. تصور کنید در بدو ورودتان به یک ویلا با برخوردی روبرو شوید که احساس کنید تحت نظر مالک ویلا هستید و احترامی برای حریم خصوصی شما قائل نیستند و شما را چک می‌کنند. همانطور که گفتم موقعیت و شرایط قرارگیری ویلا نیز این حس نداشتن حریم خصوصی را تقویت می‌کند و احساس خوبی در این شرایط نخواهید داشت. وسایل آشپزخانه هم یا نداشت و یا ای کاش که نداشت از بس که غیر قابل استفاده بود. یک صدای ناهنجار مربوط به پمپ یا چیز دیگری در تمام مدت شبانه روز در پشت ویلا که از اتاق‌ها خواب شنیده می‌شد هم وجود داشت که امیدوارم مالک ویلا به آن رسیدگی کند.
رفتار بسیار خوب و مهمان‌نواز، دسترسی و موقعیت خوب، سرایدار ۲۴ ساعته، ملک خصوصی با امنیت عالی، لب ساحل نظافت و امکانات نیاز به ارتقا دارد. عکسهای موجود در سایت بیان کننده شرایط موقعیتی و نظافتی ویلا نیست.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.