اقامتگاه بومگردی"سرای مادری"اتاق 14متری1

اصفهان - خوانسار
ویلا
1 تا 5 نفر

درباره این ویلا

.در اقامتگاه امکان فراهم شدن وعده های غذایی با هماهنگی قبلی و هزینه جداگانه وجود دارد. پارکینگ خارج از اقامتگاه بوده و فضایی امن برای پارک کردن ماشین میباشد. بدلیل خنک بودن منطقه سیستم سرمایش بلا استفاده است و سیستم گرمایش انها بخاری گازی و کرسی است. تنها در اتاق 28متری کرسی قرار داده نمیشود. سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام اتاق ها مشترک بوده و بر روی تراس واقع شده اند.

قوانین

همراه داشتن مدارک محرمیت الزامی است.

جزییات

ساعت ورود: 11:00
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 5 نفر

امکانات

  • سرویس فرنگی
  • حمام
  • گرمایش
  • تراس
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
77,000
تومان
درخواست رزرو

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی"سرای مادری"اتاق 14متری1

(4 نظر)
سلام از نظر میزبانی خوب بودند ولی از نظر رختخواب پتو اصلا نداشت وحتی به ما اطلاع ندادند وهوا در نزدیکی صبح کمی سرد میشد و اگر درساعت بعداز 11/30شب در بسته میشدو در را باز نمیکردند و باید شب را در خیابان سر میکردیداز این نظر اصلا خوب نبود و درضمن بنایی داشتند و همه خاک و گل اگر در حال بازسازی بود باید آنجا را تعطیل و وقتی کارشان تمام شد پذیرش میکردند.
خانه در حد یک خانه بومگردی مطابق با استاندارها‌نبود. خانه‌ مرتب نبود هر‌گوشه شاهد خرابی ها بودیم. تیرآهن موزاییک زباله های بازیافتی.... . این که صرفا یک خانه قدیمی و بدون هیچ رسیدگی بکنند خانه بومگردی و از مردم بخواهند اونجا میزبانی کنند اصلا درست نیست. خانه بومگردی نیازمند مرمت اصولی و بهداشت هست تا محیطی آرامش بخش برای مسافرین باشد. این خانه انشالا بعد از مرمت و بازسازی اساسی قابلیت پذیرایی از مهمان داره.
خوانسار یک باغ شهر بسیار زیباست که با اقامت در این اقامتگاه سنتی و زیبا نیز می توانید لذت بیشتری از این شهر ببرید این اقامتگاه در منطقه سنتی خوانسار واقع شده و در اطراف آن نیز باغ ها و رودخانه زیبایی دارد و در مجموع این اقامتگاه را توصیه میکنم از میزبان محترم هم به خاطر مهمان نوازی خوبشون تشکر میکنم
خانه ای با محیطی بسیار با صفا و عالی، صاحبخانه هم مهمان نواز و خوش برخورد. در انتهای کوچه یه دشت هست که مناظر بکر و فوق العاده ای داره. به خصوص که ما در پاییز رفته بودیم و همه جا نور بود و رنگ و زمین درختا طلایی و سرخ بودن.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.