اقامتگاه بومگردی "خانه مادر حسن" اتاق 3

هرمزگان - جزیره هرمز
ویلا
1 تا 4 نفر
1 اتاق
2 تخت

درباره این ویلا

اقامتگاه امکان استفاده از اینترنت و سرویس چایی رایگان برای گردشگران عزیز را نیز فراهم نموده است.حمام و سرویس بهداشتی بصورت مشترک میباشند. امکانات خواب شامل پتو تشک و بالش موجود میباشد.

جزییات

ساعت ورود: 12:00
تعداد اتاق: 1
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 4 نفر
متاسفانه این اقامتگاه توسط سایت سایت شب غیرفعال شده است. می‌توانید از طریق لیست بالای صفحه، از اقامتگاه‌های مشابه دیدن کنید.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی "خانه مادر حسن" اتاق 3

(3 نظر)
ما جمعا ۵ نفر بزرگسال و دونفر کودک در فروردین ۱۴۰۰ به مدت یک شب مهمان این اقامتگاه بودیم؛ متاسفانه نظافت در حد زیرصفر بود ؛ یخچال موجود در اتاق بطرز وحشتناکی کثیف بود و اتاق پر از خاک و فرش های کف مشخص بود ک مدت هاست جارو و نظافت نشده است. آشپزخانه مشترک و بسیار بسیار کثیف و پر از مگس بود .مادیروقت رسیدیم و متوجه مشکلات موجود شدیم و ناچار به گذراندن شب در این اقامتگاه بودیم. سرویس بهداشتی عمومی بود ک میبایست مرتبا و حداقل هرشب نظافت شود ک در این مورد هم متاسفانه کوتاهی شد. مراتب نارضایتی درلحظه به پشتیبانی محترم سایت شب اطلاع داده شد و ایشان هم با میزبان تماس گرفتند . ک این مورد باعث رنجش میزبان و ابراز ناراحتی شد ..... ما تاحد امکان فضای دراختیارمان را نظافت کردیم تا قادر به گدراندن شب شدیم .... در کل اگر با این شرایط پیش برود به هیچ وجه این اقامتگاه رو توصیه نمیکنم ؛ پتانسیل زیادی برای بهره برداری مناسب از فضا در این مجموعه مشاهده شد اما متاسفانه بهداشت ک مهم ترین مقوله است و در این ایام ِ کرونایی اهمیتش چندین برابر است؛ رعایت نمیگردد. ممنون از سایت شب
به غیر از میزبان فوق العاده مهربان، اقامت ما به خاطر کثیفی بیش از حد مثل کابوس بود و همراه با خارش بدن. ضمنا من شب اول به خاطر تاخیر شناور نرسیدم و به میزبان اطلاع دادم که صبح زود میرسم ولی وقتی رسیدم علیرغم پرداخت پول از طرف من ،اتاقم را کرایه داده بود! و البته صرفا عذرخواهی کرد! ضمنا در جزیره هرمز سوییت های تمیز در رنج قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به وفور موجود هست ولی رزو اینترنتی ندارند.
برخورد خوبی داشتن نظافت و امکانات هم مناسب بود.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.