اقامتگاه بومگردی "خانه مادر حسن" اتاق 1

هرمزگان - جزیره هرمز
ویلا
1 تا 3 نفر
1 اتاق

درباره این ویلا

اقامتگاه امکان استفاده از اینترنت و سرویس چایی رایگان برای گردشگران عزیز را نیز فراهم نموده است.حمام و سرویس بهداشتی بصورت مشترک میباشند.
امکانات خواب شامل پتو تشک و بالش میباشد.

جزییات

ساعت ورود: 12:00
تعداد اتاق: 1
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 3 نفر

امکانات

  • سرویس فرنگی
  • حمام
  • کولر گازی
  • تجهیزات آشپزی
  • اینترنت وایرلس
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
60,000
تومان
درخواست رزرو
مبنای قیمت هزار تومان است.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی "خانه مادر حسن" اتاق 1

(5 نظر)
اون چیزی که توقع داشتم نبود خیلی معمولی بود ولی در کل بافت اونجا به این شکل بود
میزبان بسیار مهمان نواز بودند نظافت و دسترسی خیلی خوب بود
در کل نسبت به قیمتش بد نبود یکم نیاز به نظافت داشت سرویس بهداشتیش بیرون بود اما نوساز و تمیز بود داخل اتاق یخچال داشت رختخواباش خوب بود تمیز بود نسبتا فقط خود اتاق یکم نیاز به رسیدگی داشت حیاطش با صفا بود صندلی هم داشت برای نشستن نزدیک قعله پرتغالی ها بود میشد پیاده رفت. خود صاحبخونه اب جوش و چائی میدادش، آشپزخونه هم برای یکم آشپزی داشت
روی هم رفته نسبت به قیمتش تقریبا خوبه پسرشونم موتورسه چرخ داشت که با هزینه مازاد لطف کردن خیلی جاها رو‌نشونمون دادن
ما با توجه به عکس‌هایی که اینجا و توی گوگل‌مپ دیده بودیم، انتخابش کردیم. ولی وقتی از نزدیک دیدیمش واقعا تعجب کردیم. فکر کنم در حال تعمیر یا بازسازی باشه، چون تو حیاط خیلی به هم ریخته و شلخته بود و یه سری در و وسایل رو ریخته بودن وسط حیاط. اتاق ما خیلی کثیف بود، نوشته بودن آشپزخونه داره، ولی اتاق ما به جای آشپزخونه یه انباری داشت که توش نخاله‌های ساختمونی بود. کلا شب رو خیلی سخت خوابیدیم، به خاطر بوی نامطبوع و جونورای توی اتاق. سرویس بهداشتی هم مثل سرویس‌های بین راهی بود. البته همه‌ی این‌ها با توجه به وضعیت جزیره هرمز، قابل درکه و فکر می‌کنم تازه اینجا خیلی خوب بوده نسبت به جاهای دیگه و نباید انتظار زیادی داشته باشیم. ولی همه‌ی این‌ها رو که بذاریم کنار، مادر حسن یه زن عاااالی بود. اینقدر مهربون و دریادل که هی دلم می‌خواست بغلش کنم. اینقدر دوست‌داشتنی و خوب بود که رفتارش باعث شد همه‌ی اون ایرادها رو فراموش کنیم و احساس بهتری داشته باشیم. خدا حفظش کنه و امیدوارم خونه‌ش هم به زودی خیلی خیلی بهتر بشه.
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.