اقامتگاه بومگردی "هزاوه" اتاق 18 متری 1

مرکزی - اراک
ویلا
1 تا 5 نفر

درباره این ویلا

سیستم گرمایش کرسی است. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی در دو طبقه به صورت مشترک قابل استفاده قرار می گیرد. دارای لوازم اشپزخانه،یخچال مشترک،سماور گازی و کتری است. سفارش غذای محلی با هماهنگی قبلی امکانپذیر است.
اقامتگاه مجهز به دوربین مداربسته و دزدگیر می باشد.
اقامتگاه مجهز به حوض و فواره می باشد.
اقامتگاه مجهز به کپسول اتشنشانی و جعبه کمک های اولیه می باشد.
هنگام ورود به اقامتگاه راهنمای ایمنی تقدیم میگردد.

کد رهگیری وزارت بهداشت 12141007

قوانین

به همراه داشتن مدارک محرمیت و شناسایی الزامیست. اوردن حیوانات، استعمال دخانیات، برگزاری مراسم ممنوع است. اقامت برای کودکان تا 5 سال رایگان است.

جزییات

ساعت ورود: 12:00
ظرفیت استاندارد: 1 نفر
حداکثر ظرفیت: 5 نفر
این اقامتگاه توسط سایت سایت شب ارائه شده است. برای رزرو به سایت ارائه کننده منتقل می‌شوید.
مشخصات رزرو
لوگوی سایت شب
120,000
تومان
140,000
تومان
درخواست رزرو
مبنای قیمت هزار تومان است.

نظرات کاربران برای اقامتگاه بومگردی "هزاوه" اتاق 18 متری 1

(1 نظر)
من تا حالا اقامتگاه های زیادی رو رفتم و این اقامتگاه جزو بهترین هایی بود که در اون ها سکونت داشتم. میزبان بسیار خونگرم و خوش برخورد بودن و کاملا در دسترس بودن و هر کمکی که از دستشان بر میامد دریغ نمیکردن. اتاق هاشون مجهز به ضدعفونی کننده دست و سطوح بود و بسته بندی پلمپ شده خواب دادند. همچنین درب اتاق هاشون رو پلمپ کرده بودن که روی پلمپ زده بود ضد عفونی شده برای ورود باید پلمپ اتاق را پاره میکردی. اقامتگاه غذاهای فوق العاده خوشمزه ای داشت و چشم انداز اتاق ها عالی بود. محیط اقامتگاه بسیار زیبا بود و مطابق توضیحات مدیر قدمتی بالغ بر ۳۵۰ سال داره. در کل اقامتی بدون دردسر و ارام داشتم. در ضمن من تا حالا نمیدونستم زادگاه امیرکبیر روستای گردشگری هزاوه است که میزبان ما رو به بازدید منزل تاریخی امیرکبیر هم برد. در کل از آقای داودی؛ جوان خوش ذوق اراکی که میزبان ما بود کمال تشکر را برای رقم زدن این خاطره خوش دارم. امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزون صنعت گردشگری باشیم. با تشکر از سایت شب برای ارائه چنین اقامتگاه های خوبی
برای ثبت نظر باید وارد شوید یا ثبت نام کنید.